Szolnoki-FTC | OB I vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.13 Zisk -1.35 Počet tipů 395


Szolnoki-FTC | OB I vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 16.5.2018 19:00
Kurz 1.83
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip počet branek - Over 17,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

Dnes druhým zápasem pokračuje očekávané finále Maďarské OB I ve vodním pólu. První zápas v domácím prostředí po zásluze vyhrál Ferencvároš 12:9, dnes je na pořadu odveta na Szolnoki. Už v prvním utkání jsem hrál over, když hranice 16,5 padla na začátku poslední čtvrtky. Dnes je o gól vyšší, ale i tu si dnes zahraji. Fair mám 19,5g. Oba týmy mají ve svém středu skvělé střelce a hlavně efektivita zakončení jak v přesilovkách tak i při hře šest na šest je vysoká. 

 

Szolnoki – loňský obhájce dnes udělá všechno proto, aby sérii vyrovnal. Oni měli dost náročné období, ještě dohrávali základní skupinu LM, ale kádr mají široký dost. U nich je zajímavé, že dokáží v obraně zahrát kolikrát velmi dobře, ale to je spíš proti underovým týmům jako je OSC nebo Eger. Přesto si myslím ,že jejich síla je hlavně v útoku, zejména Srb Prljanovič je v zakončení vynikající, ale není to jenom o něm, nebezpečný je skoro každý. Trošku ve slabší formě mi připadá Maďarská jednička v bráně Nagy, tak snad si dnes nevybere nějaký famózní den. 

 

FTC – letos jedou neskutečně, v základní skupině skončili druzí a tu nadstavbovou dokonce vyhráli, díky tomu si zajistili domácí výhodu ve finále. Hlavně jejich útok byl po celou sezónu nejlepší, dali nejvíce gólu ze všech celků. Skvělé výkony předváděli i v Evropě a vyhráli Euro cup nad Italským SM Verona. Zajímavostí je, že tým letos táhnou především bývalí hráči Szolnoku a reprezentanti Maďarska Dénes Varga a Vámos, jejich příchodem nabral FTC velké kvality a po právu útočí po letech na titul. Celý ročník se tento tým prezentuje útočným pojetím a věřím, že ani dnes tomu nebude jinak a min 19gólu padne.

 

Zkusím za 1/5 i neprohru hostů, čekám vyrovnaný zápas. To má i Tipsport.