AIK Štokholm - Norrköping | Allsvenskan, Sweden

Autor: Dragon
ROI 2.21 Zisk 18.75 Počet tipů 305


AIK Štokholm - Norrköping | Allsvenskan, Sweden | Fotbal

Datum zápasu 26.5.2018 16:00
Kurz 2.37
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip 1.poločas - 1. polčas - AIK

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

AIK dostáva málo gólov, ale pomerne málo aj dáva a vonku sa to často prejaví na remízovom výsledku. Ako naposledy s Häckenom. V domácich zápasoch však hrá aktívnejšie, a to hlavne zo začiatku. Síce stále vychádza zo zabezpečenej obrany, ale viac útočí a cieľom je streliť prvý gól.

AIK hralo 5 domácich zápasov a všetkých 5 prvých polčasov vyhralo zhodne 1:0. Góly padli v rozmedzí 16.-33. min., čiže zhruba v strede polčasu. To je najsilnejší herný úsek AIK v domácich dueloch.

Mužstvo sa doma zvykne ujať vedenia, ale potom prepne na úsporný režim a sústredí sa na obranu. Darilo sa to až do posledného zápasu s Östersundom, kde AIK inkasovalo v závere z priameho kopu a bola z toho remíza. Aj s Norrköpingom môže nastať rovnaká situácia, ale AIK začne aktívnejšie a myslím si, že opäť vyhrá prvý polčas.

Dnes čerstvo chýba vykartovaný stopér R. Jansson, čo je nepríjemnosť pri už beztak zdecimovanej obrane, ktorú som opisoval v poslednej analýze. Ale Norlingov defenzívny systém nepustí a keď proti Häckenu obrana až na malé výpadky fungovala bez Milosevica (ktorý už bude hrať), bude fungovať aj bez Janssona.

Norrköping ťahá sériu 4 výhier, čo je pre tento klub neobvyklé, pretože predtým nebol takmer 2 sezóny schopný vyhrať čo i len 2 zápasy po sebe. Aj napriek tejto sérii podáva skôr nestabilné výkony. Vyhrá v Östersunde a prehrá doma s Trelleborgom.

Hostia sú síce na treťom mieste, ale ťažké zápasy ich ešte len čakajú. Z top súperov hrali iba proti Hammarby a prehrali. V obrane kvôli zraneniu chýba jedna z kľúčových postáv tímu, Islanďan J. Fjoluson.

 

AIK je výkonnostne stabilnejší tím a doma sa bude hrať podľa jeho nôt. Očakávam aktívnejší výkon domácich s gólom, ktorý by mal stačiť na víťazstvo v prvom polčase. Takže výsledok 1:0 je opäť reálny. Kurzy včera až príliš rýchlo klesali, preto dnes trošku stúpajú. Fair 2.17.

Alternatívou je tip AIK dá gól v prvom polčase (aktuálne napr. bet365 @1.80).