Počet bodů ve skupině | MS ve fotbale

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Počet bodů ve skupině | MS ve fotbale | Fotbal

Datum zápasu 14.6.2018 17:00
Kurz 2.05
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip body - Uruguay over 6,5 bodů

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

Už 14. června začíná MS ve fotbale a já si připravil několik tipů, které se mi snad podaří zveřejnit. Začnu dnes skupinou A, která je bezpochyby nejslabší skupinou na MS, jsou v ní reprezentace Uruguaye, Ruska, Saúdské Arábie a Egypta.

 

V této skupině vidím celkem jasného favorita v Jihoameričanech. Jednak mají zkušený tým, navíc je také velmi sehraný a hlavně až na zálohu je i hodně kvalitní. Hráči jako Godin, Cavani nebo Suarez jsou světová špička na svých pozicích, navíc jsou už v letech, kdy se může konat o jejich poslední turnaj. Postup je pro ně prakticky povinnost. Navíc mají podle mě i výhodný los, jelikož začínají s Egyptem a tomu by měl minimálně v prvním zápase chybět Salah, i když moc informací o hráči Liverpoolu není.

 

Domácí Rusové jsou podle mě nejslabší evropský tým na turnaji, jejich kvalita je hodně pochybná a podle mě by na turnaji nehráli, kdyby ho nepořádali. Už na ME hráli Rusové hrozně a jejich kádr se od té doby spíš zhoršil. Prakticky všichni hráči hrají ruskou ligu a nemají moc motivaci hrát top evropské ligy, což se na kvalitě reprezentace hodně projevuje. Obrana působí mladě a nezkušeně, záloha taky podle mě nic moc. Ani v Evropě už Rusové moc výsledky nemají. V útoku bude chybět Kokorin a hodně se bude spoléhat na Smolova, ale opět se nejedná o tak velkou kvalitu.

 

Saúdskou Arábii popravdě nemám následovanou, ale asijská kvalifikace patří mezi ty slabší, a co jsem si o tomto týmu přečetl, má poměrně problémy hlavně na postu brankáře, jinak se bude snažit aktivně presovat a neměl by úplně urputně bránit. Všichni hráči působí na Arabském poloostrově a nemají vlastně žádný kontakt s top fotbalem, což ukázal i přátelák s Peru, který prohráli jednoznačně 0:3. Pro mě asi nejslabší tým skupiny.

 

Egypt je trochu otázka, jak na tom bude, což souvisí především se stavem Mo Salaha. Jinak by Egypt měl spíš čekat zatažený a vyrážet do brejků, což by v případě absence Salaha byl asi hodně čitelný systém.

 

Ururguay vidím jako celkem jasně nejlepší tým skupiny, navíc je dobré, že s Egyptem hrají první zápas, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že nastoupí Salah. Každopádně mi to vychází, že se Saúdy i s Egyptem to bude za 3 body a s Ruskem Jihoameričané minimálně neprohrají. 7 bodů tady vidím jako velmi reálnou možnost, vlastně by mě nepřekvapilo ani 9, takže si zahraju Uruguay over 6,5 bodů ve skupině, kde je možnost jednoho zaváhání. GL