Počet gólů ve skupině | MS ve fotbale

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Počet gólů ve skupině | MS ve fotbale | Fotbal

Datum zápasu 18.6.2018 17:00
Kurz 2
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip over/under - Panama under 1,5 gólu

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

Ve skupině G jsou karty rozdány celkem jasně, protože favoriti jsou evropské týmy Belgie a Anglie. Skupinu doplňuje Tunisko a nováček z Panamy.

 

Belgie má jeden z nejkvalitnějších týmů vůbec a i když se zranil Kompany (zůstává však v nominaci), tak je top prakticky na všech pozicích. Horší už pro Belgičany je, že musí z výrazných individualit udělat tým, což se jim pořádně před 4 ani 2 lety. Letos podle mě udělal chybu trenér Martinez s nenominací Nainggolana, protože z mého pohledu je to jasně hráč do základu.

 

Anglie je tým, od kterého je klasicky velké očekávání, ale kvalita kádru podle mě zas tak úžasná není, především záloha se mi nelíbí, ale kvalita oproti dalším celkům ve skupině tam pořád je a v útoku už je kvalita na hodně dobré úrovni.

 

Tunisko je pro mě celkem neznámá, nemá ani moc hráčů hrajících v Evropě, ale dost hráčů hrávalo například francouzskou ligu. Kvalita tam podle mě není tak velká jako u jiných afrických týmů, ale mužstva ze severu Afriky dokáží hrát dobře takticky a počkat si na svou šanci, což podle mě bude i případ Tuniska.

 

Panama je nováček MS a pro mě osobně nejslabší tým, který se na MS dostal jen souhrou náhod. Jedná se o hodně přestárlý tým, v Evropě nastupují všehovšudy 4 hráči, a to za Dinamo Bukurešť, Dunajskou Stredu, Gent a Fabril, což je tým ze 3. Španělské ligy. Ostatní hráči hrají ve spoustě jihoamerických lig, pár hráčů je z MLS a pár z panamské ligy. Co jsem navíc  koukal na hráče z MLS, tak tam prakticky nehrají. Tudíž prakticky nikdo nemá moc zkušeností s nějakým kvalitním fotbalem. Hodně by mě překvapilo, kdyby se takový tým dokázal předvést v lepším světle na MS, kde je úroveň úplně jinde.

 

Panamě na MS vůbec nevěřím, navíc když jsem koukal na předchozí MS, jak si tam vedly slabší celky ze zóny CONCACAF, tak to byla vždy velká bída. Honduras v roce 2014 1 gól a 0 bodů, v roce 2010 1 bod a 0 gólů a Trinidad v roce 2006 1 bod a 0 gólů. Něco podobného čekám i teď od Panamy, takže za mě je rozhodně solidní volba under 1,5 gólu v kurzu 2 i tip, že žádný hráč Panamy nevstřelí gól v kurzu 5,5. GL