Počet bodov v skupine | MS 2018

Autor: Dragon
ROI 2.72 Zisk 22.26 Počet tipů 289


Počet bodov v skupine | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 15.6.2018 17:00
Kurz 1.98
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Body v skupine - Portugalsko under 5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Začnem tým, že v skupine B neočakávam veľa gólov, čo je predpoklad pre tesné výsledky a prípadné remízy. Prakticky každý tím má na lavičke dobrého stratéga, hrá organizovane a dostáva málo gólov.

Portugalská ofenzívna sila je zrejmá. Útočnej dvojici Ronaldo - A. Silva sa v kvalifikácii darilo, sú tam aj ďalšie individuality a kvalitní náhradníci. Tento potenciál však trochu brzdí Santosove úsporné poňatie hry. Ukázalo sa to na Eure, kde Portugalsko v skupine trikrát remizovalo a zo skupiny postúpilo s odretými ušami.

Španielsko radím vyššie a nemyslím si, že práve Portugalsko zastaví jeho víťaznú sériu.

Maroko a Irán sú dve podobné mužstvá, ktoré vedia udržať čisté konto a majú zaujímavých hráčov aj v útoku. Samozrejme, v africkej a ázijskej kvalifikácii sa im hrá ľahšie a nevýhodou je, že ani v príprave ich nepreveril žiadny top tím. Takže ich pozoruhodnú cestu kvalifikáciou beriem s rezervou. Práve Irán vnímam ako tím, s ktorým to Portugalci budú mať relatívne najľahšie, ale môžu sa vytrápiť ako Argentína pred 4 rokmi. Maroko bude robiť väčšie problémy hlavne svojím neúnavným napádaním.

Portugalsko je favoritom na postup a s 5 bodmi to v pohode môže zvládnuť. Ale Irán aj Maroko budú hrýzť a myslím si, že aspoň jedného z nich Portugalci nezdolajú. Prekvapujúci výsledok (alebo výsledky) čakám skôr na úkor Portugalska ako Španielska.