Počet bodov v skupine | MS 2018

Autor: Dragon
ROI 2.44 Zisk 19.97 Počet tipů 286


Počet bodov v skupine | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 16.6.2018 12:00
Kurz 2.1
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Body v skupine - Austrália under 2

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Bet365 - Počet bodov tímu v skupine - Austrália pod 2 (3 možnosti).

Austráliu považujem za najslabší tím skupiny. Traja súperi sú kvalitatívne na vyššej úrovni. Austrálii vôbec nevyšla už kvalifikácia, po nej zmenila trénera a aj celý herný systém. Podáva nevyrovnané výkony a káder vyzerá maximálne priemerne. Väčšina hráčov pôsobí v slabších ligách, prípadne v nižších anglických súťažiach.

Kvalitu vidím na brankárskom poste a mužstvo má viacero alternatív na útočných pozíciách, ale doba Cahilla pominula a chýba efektívny strelec, o ktorého by sa dalo oprieť v kritických situáciách.

Tých zažije Austrália viac než dosť, lebo žreb k nej bol nekompromisný podobne ako pred 4 rokmi.

Francúzsko patrí k top favoritom. Síce asi nebude vyhrávať vysokými rozdielmi, ale pokojne si môže trúfať na 3 víťazstvá v skupine. Peru a Dánsko sa pobijú o druhé miesto. Vidím to tak, že Austrália s nimi nanajvýš raz remizuje. Dáni hrajú organizovane, majú zohratý stred zálohy a rozdielového Eriksena. Peru vychádza z pevnej obrany a vďaka rýchlym krídelníkom je nebezpečné aj pre silnejšie tímy, čo ukazuje v príprave. Tiež mu chýbajú európski legionári top kvality, ale individuálne aj tímovo vyzerá lepšie ako Austrália.

Alternatívou je Austrália na poslednom mieste skupiny a v Sbobete nájdete kurz 4.60 na to, že nezíska ani bod.

Zaujalo ma aj Peru - Austrália 1, kurzy okolo 2.20.