Počet gólov v skupine | MS 2018

Autor: Dragon
ROI 2.44 Zisk 19.97 Počet tipů 286


Počet gólov v skupine | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 17.6.2018 14:00
Kurz 1.9
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Góly v skupine - E skupina under 14,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

E skupina - Brazília, Švajčiarsko, Srbsko, Kostarika

Brazília je samostatná kapitola, ale v tejto skupine má podľa mňa gólový potenciál ako jediná. Bude sa však pasovať s tým, že v každom zápase musí útočiť do zatvorenej obrany. Tiež sa trošku bojím o jej ofenzívne hviezdy, pretože v tímoch súperov sú typy hráčov, ktorí si nechodia ďaleko po fauly a zákernosti. Tak aby Brazílčanom neskomplikovali cestu za gólmi zranenia. Nemyslím si, že Brazília v každom zápase rozdá prídely a čo je nemenej dôležité, výborne jej funguje aj obrana.

Švajčiarsko a Kostarika majú veľmi dobrých brankárov, vzadu hrajú organizovane a sústreďujú sa hlavne na bránenie. Kostarika bráni v 5-člennom bloku, kreatívnych hráčov ani nemá, takže sa môže presadiť iba cez obranu a protiútoky ako pred 4 rokmi. Švajčiarom chýba strelec, ale na defenzívu si vedia dať pozor.

Srbov považujem za druhé najofenzívnejšie mužstvo skupiny, sú však tiež bez kanoniera. Záloha vyzerá slušne, ale aby Matič a Milinkovič-Savič dokázali dostatočne tvoriť proti takým kompaktným obranám, to sa mi nezdá.

Vzájomné zápasy Srbska, Švajčiarska a Kostariky vidím skôr na tuhý boj a ofenzívne trápenie. 15 gólov v tejto skupine je pre mňa priveľa. Vidím to na 12-13.