Počet gólov na turnaji | MS 2018

Autor: Dragon
ROI 2.44 Zisk 19.97 Počet tipů 286


Počet gólov na turnaji | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 14.6.2018 17:00
Kurz 1.72
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Góly tímu na turnaji - Rusko under 5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Keby Rusko neorganizovalo MS, zrejme by si na nich ani nezahralo. V tejto krajine momentálne chýba futbalová kvalita, čo potvrdzujú posledné výsledky na Eure a Pohári konfederácií. Od týchto nepodarených turnajov nevidím žiadne známky zlepšenia. Počítam akurát s tým, že rozhodcovia Rusom občas nenápadne pomôžu. A to hlavne v zápasoch so Saudskou Arábiou a Egyptom, kde sa body od Ruska čakajú. Aj preto sa nakoniec môže dostať do osemfinále, ale gólovo podľa mňa neoslní ani napriek priaznivému žrebu.

Proti Uruguaju Rusi nemajú čo ponúknuť, pretože za ním kvalitou výrazne zaostávajú. Ich jedinú šancu vidím v prípade, že Uruguaj bude mať po dvoch kolách istotu prvého miesta v skupine.

Saudská Arábia a Egypt sú tímy, ktoré nemajú takmer žiadne individuality smerom dopredu (s výnimkou Salaha), ale v obrane hrajú kompaktne. S. Arábia je nepríjemná vďaka pomerne vysokému a agresívnemu napádaniu. Egypt hrá celkovo menej atraktívny, opatrný futbal s dôrazom na defenzívu.

A čo ruská nominácia? Vpredu sa spoliehajú na Smolova, možno z druhej vlny na Dzagojeva alebo Golovina, ale to je všetko. Kokorin sa zranil a ostatní ofenzívni hráči sú už len do počtu.

Na Eure 2016 strelili Rusi 2 góly, na Pohári konfederácií 2017 to boli 3 góly. V oboch prípadoch nepostúpili zo skupiny. Keby sa im to tentoraz podarilo, zrejme si ich počkajú Španieli. Naozaj nevidím priestor na 6 ruských gólov na tomto turnaji.