Nejlepší tým z Asie/Austrálie | MS ve fotbale 2018

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Nejlepší tým z Asie/Austrálie | MS ve fotbale 2018 | Fotbal

Datum zápasu 14.6.2018 17:00
Kurz 11.5
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip nejlepší tým - Saúdská Arábie

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

MS už je za dveřmi a mě zaujal jeden tip na nejlepší tým z Asie, kam se tedy počítá i Austrálie.

 

Jedná se tedy o to, který z 5 týmů (Japonsko, Korea, Írán, Austrálie, Saúdská Arábie) dopadne na šampionátu nejlépe.

 

Začnu asi nepříliš překvapivým tvrzením, že žádný tým z Asie asi do osmifinále nepostoupí. Jednak ani jeden z týmů neoplývá nikterak velkou kvalitou, ale některé týmy také hrají ve vyloženě těžkých skupinách.

 

Začnu od Korey, o které už bylo popsáno dost i tady. Korea má podle mého velmi těžkou skupinu s Německem, Švédskem a Mexikem. Všechno to jsou týmy s propracovanou organizací hry, takže Korea, která má problémy se střílením branek, to tady bude mít o to složitější. Navíc z toho, co jsem si přečetl, je velkým problémem trenér, který je schopný na každý zápas úplně překopat rozestavení i taktiku týmu a ten tak nemá herní tvář. Korea zkrátka bude ráda za každý bodík.

 

Austrálie z toho, co jsem viděl, taky neoplývá žádnou extra kvalitou, navíc má podle mého taky velmi těžkou skupinu. O Francii ani není třeba debatovat, ale Peru podle přípravy vypadá také velmi dobře a Dánsko je taky kvalitnější tým. Očekávám hlavně problémy se střílením branek, jediným kdysi spolehlivým střelcem je Cahill, jenže ten už je nějaký pátek za zenitem. Tady bude Austrálie taky ráda za každý bodík.

 

Írán jakožto tým se skvělou organizací hry a dobrou defenzivou je nalosovaný do skupiny s Portugalskem, Španělskem a Marokem. Španělsko i Portugalsko jsou kvalitou úplně jinde, ale i o Maroku čtu zatím poměrně dost chvály, měl by to být tým hrající poměrně atraktivně a hráče ve svém středu nemá vůbec zlé, plejeři jako Benatia, Boussoufa, Belhanda nebo Ziyech jsou poměrně dobře známá. Navíc Maroko trénuje Renard, což je jeden z mála evropských trenérů, který v Africe dokázal uspět, a to dokonce opakovaně. Írán samozřejmě taky má určitou kvalitu a i proti favoritům může při troše štěstí vyválčit nějaký bodík, nicméně to ani tady nevidím na žádnou výhru.

 

Japonsko by mohlo být z Asie nejzajímavějším týmem, ale bohužel kolují zvěsti, že tým moc nefunguje, Honda si má údajně sestavovat tým podle sebe, navíc se jedná o přestárlý mančaft. Skupina také nijak jednoduchá, Kolumbie by měla Japonce porazit. Otázka je trochu u Polska a Senegalu, ale z mého pohledu to nejsou horší týmy, které naopak lépe fungují a mají ve svém středu alespoň jednu hvězdu světového formátu. Tady už nicméně potenciál na nějakou výhru vidím, i když osobně Japonsku nevěřím.

 

Zbývá Saúdská Arábie, která je tak trochu neznámá, jelikož nikdo z této země ani nepůsobí v Evropě, všichni hráči působí na Arabském poloostrově. Saúdové by měli údajně mít problémy v obraně, ale zato by měli celkem obstojně presovat. Výhodou pro Saúdy je jasně nejslabší skupina, kde je Uruguay a pak Egypt s Ruskem. O této skupině jsem už psal, takže se k tomu nemá cenu příliš vracet. Od Saúdů popravdě taky výhru nečekám, nicméně získat nějaké body určitě není nereálné.

 

Když to shrnu, zástupci Asie si podle mě nemusí připsat jedinou výhru ve skupinách, proto může rozhodovat každý získaný bod. To znamená, že kurzové rozdíly by neměly být příliš velké. Proto mě zaujal kurz na Saúdy, kteří mají suverénně nejvyšší kurz a zároveň z mého pohledu nejslabší skupinu. To je kombinace, které se musí zkusit využít a jednotku do ní investuju. GL