Umiestnenie v skupine | MS 2018

Autor: Dragon
ROI 2.21 Zisk 18.75 Počet tipů 305


Umiestnenie v skupine | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 19.6.2018 14:00
Kurz 2.5
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip H skupina - 4. miesto Japonsko

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Bet365 - MS 2018 - Skončí na poslednom mieste v skupine

H skupina je na prvý pohľad asi najviac vyrovnaná. Každý tím je z iného kontinentu, takže sa stretnú rôzne herné štýly a ich porovnanie bude zaujímavé.

Mne v tejto skupine najviac vyčnieva Japonsko. Ale v negatívnom zmysle. Pri pohľade na ich nomináciu nevidím hráča, ktorý by mohol potiahnuť tento tím do osemfinále. Kým všetci traja súperi v skupine majú aspoň jednu ofenzívnu hviezdu, Japonci si do útoku berú pomerne nevýrazných hráčov, ktorí sú už za zenitom, alebo v repre nepodávajú stabilné výkony. Vrátane známych mien ako Honda, Kagawa a Okazaki. Svoj štandard si drží aspoň záložník Hasebe a v Európskej lige sa mi tento rok páčil pravý obranca Hiroki Sakai. Lavička slabá, kreatívnych hráčov minimum.

K súperom:

Kolumbia má dobre vyvážené mužstvo a skúseného stratéga na lavičke. Hrá útočný futbal, v strede zálohy sa môže spoľahnúť na zohratú dvojicu a samozrejme, najväčšou hrozbou je ofenzíva s menami, ktoré budia rešpekt.

Poľsko hrá organizovane a trpezlivo a určite chce nadviazať na štvrťfinále z posledného Eura. Niekoľko dlhoročných reprezentantov už viac šancí na úspech asi nedostane. Problémom môže byť prípadná absencia stopéra Glika.

Senegal síce nehrá tak ofenzívne ako v minulosti a v príprave zaznamenal zopár mizerných výsledkov, ale proti Japoncom by mala vyniknúť jeho fyzická sila. Čo je pre africké tímy neobvyklé, Senegalu celkom funguje obrana, v ktorej hrajú kvalitní legionári z Európy. 

Japonci v príprave neoslnili, len 3 mesiace pred MS zmenili trénera a nemajú v mužstve skoro žiadne osobnosti. Podľa mňa sú najslabší článok tejto skupiny.