Maďarsko-Austrálie | Světová liga-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.48 Zisk -4.75 Počet tipů 372


Maďarsko-Austrálie | Světová liga-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 18.6.2018 20:05
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip hcp -3,5 - Maďarsko hcp -3,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

 

Dnes v Budapešti začíná finále Světové ligy, které se původně mělo hrát v Rusku, ale to pořadatelství odmítlo. Maďarsko jako světová velmoc se toho s potěšením ujalo, jak fanoušci, tak hlavně samotní hráči jsou nadšeni. Na úvod hraje domácí celek s týmem Austrálie a já tady věřím, že ukáží jasně svojí větší kvalitu a vyhrají min 5 branek, což je můj fair. 

 

Maďarsko – v Budapešti se žádnému celku nehraje dobře, což ukázalo i loňské MS, které se zde konalo. Maďarsko to dotáhlo až na skvělé druhé místo, nestačilo pouze na výtečné Chorvaty(6:8). Už ve skupině smázlo Austrálii 13:3, dokázalo přehrát Řecko 7:5. Po MS došlo v týmu k lehké obměně, skončili starší hráči jako Dén.Varga, Hosnyanszky, Harai. Ale to jádro okolo gólmana Nagyho, nejlepšího hráče MS Vámose či Erdelyiho zůstalo. Trenér kádr doplnil dravým mládím, hráči z nejlepších tuzemských i Evropských týmů Szolnoki, Egeru nebo Ferencvárosce. Každý z kádru  hraje Evropské poháry, takže zkušenosti na rozdávání. Těžkou Evropskou kvalifikaci Maďaři zvládli a svojí skupinu před Španělskem vyhráli.

 

Austrálie – té se loňské MS moc nepovedlo. Po Maďarsku prohrála i s Itálií 5:13 a byla ráda, že zvládla klíčový zápas s Francií (11:10) a postoupila do play off. Tam měla štěstí, když dostala v osmifinále marnou Brazílii a vyhrála 8:3, v dalším kole ale už tvrdě narazila na Srbsko(5:15). Australané tu mají stejný kádr jako na loňském MS a spoléhají především na dvojici Power(Jadran) a Younger(Szolnok), která hraje v Evropě. Ostatní hráči si budou muset zase zvykat na vyšší level póla, který s Kazachstánem, N.Zélandem nebo Argentinou s nimiž hrají kvalifikaci nezískají. Další věc, Younger bude hrát proti svým bývalým spoluhráčům ze Szolnoki, Nagy v bráně ho má načteného a od ostatních moc prostoru nedostane. Já tady prostě nevidím, čím by měla Austrálie domácí zaskočit.

 

Maďarsko je ve svých bazénech vždy silné, hráči tu znají každou vlnku, každou dlaždičku a to nemluvím o skvělé atmosféře. Je to první zápas tak volím střed.