Chorvatsko-Španělsko | Světová liga-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.08 Zisk -0.75 Počet tipů 370


Chorvatsko-Španělsko | Světová liga-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 19.6.2018 16:45
Kurz 1.95
Vklad 2
Sázková kancelář SBOBET
Tip hcp -1,5g Chorvatsko - hcp -1,5g Chorvatsko

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

   Mají všechny SK

Chorvatsko se dnes utká se Španělskem a tady si dám rozjeté Chorvaty v hcp. Fair mám 

-2,5g.

 

Chorvatsko- je pro mě v současné době nejlepším týmem světa, po MS které vyhrálo jsem trošku čekal, zda s nimi nezamává absence Sandra Sukna(nemocné srdce), ale vyrovnalo se s tím skvěle. Z posledních 13 zápasů prohrálo jediný zápas s Řeckem(4:6), jinak samé výhry a hlavně už porážejí nevětšího soupeře Srbsko. Tady včera porazili Chorvaté slabý Kazachstán 15:5, který se 3q jakž takž držel, ale tu poslední odpadl. Chorvaté mají skvělý tým v nejlepších letech, v brance jednoho z nejlepších gólmanů Bijace, střelce Fatoviče(včera 5g) a hlavně přivezli monstrum na centra Vrliče z Barcelonety, který bude Španělům dělat velké starosti, bude přes něj hodně přesilovek. Včera jich měli asi 17 a i když dnes jich tolik nebude, mají je výborně zvládnuté a tady budou nebezpeční.

 

Španělsko – po MS, kde skončilo až na 9.místě přivedlo zpět do týmu legendu Felipe Perroneho(hrál za rodnou Brazílii), ale mě přijde, že po náročné sezóně mu trošku dochází šťáva. To bylo vidět i na včerejším zápase, který překvapivě prohrálo Španělsko s USA (6:8)  a Perrone nedal ani gól. Samozřejmě to není jenom o něm, kádr tvoří převážně hráči Barcelonety, takže svojí kvalitu má. Já si ale myslím, že to dnes nebude stačit a budou mít problémy se dostat blíže jak na 5m a střely z větší dálky Bijac pochytá. Španělům včera nefungovala ani přesila, včera 1/8 a dnes budou hrát ještě s lepším soupeřem. 

 

Mě tady přijde Chorvatský tým živější než ten Španělský a čekám, že hlavně v závěru by Španělům měli docházet síly. Poslední vzájemný zápas na Euro cupu vyhráli Chorvaté 12:9(Fatovič 6g).