DEN - AUS | MS 2018

Autor: Elliot
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


DEN - AUS | MS 2018 | Fotbal

Datum zápasu 21.6.2018 14:00
Kurz 1.7
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet faulů - over 28,5

Popis tipu

DEN - AUS

Dáni vyhráli 1:0 s Peru.

Austrálie prohráli s FRA 1:2.

Tady Austrálie bude muset více šlápnout do pedálu a urvat alespoň bod. Proti Francii nehráli vůbec špatně, na míči se drželi velice dobře a byli Francii rovnocenným soupeřem. Podle mne dost překvapili svou hrou. 

Dáni vybojovali výhru nad Peru, kde měli štěstí, že Peru nedalo v 1.poločase penaltu. Byl to vyrovnaný zápas a Peru si tu bod i zasloužilo. Každopádně 3 body mají a to je důležité.

Austrálie nehraje vůbec v rukavičkách, což bylo vidět s FRA, kde měli 19 faulů a donutili svou hrou FRA k 16 faulům.

Dáni nejsou taky žádní svatoušci. proti Peru 18 faulů. Ono hráči Dánska nechodí daleko k přerušení hry faulem. Jen v přípravě to bylo 17,22,17,14 faulů za zápas. Hráči jako Poulsen, Delaney či Jorgensen umí soupeři znepříjemnit hru.

Na druhou stranu AUS taky není žádné děťátko. Ti budou podle mne hrát stejně jako proti FRA. Tlačit se dopředu a v soubojích neuhnout. Jim taky nic jiného dneska nezbývý. Potřebují body a nejlépe 3.

S FRA měli 19 faulů, v přípravě 15, 13,16,13...tady bude hrát do karet i to, že pokud by náhodou prohrávali, tak emoce stoupnou a motivace vzít míč soupeři bude na hraně pravidel. Hráči jako Leckie, Behich či Risdon budou vysoko ve faulech u AUS.

Píská Antonio Mateu Lahoz z ESP a ten umí dát žk (průměr 3,64).

Celkově čekám docela vyhrocené utkání, kde emoce mohou na obou stranách tento bet jen hnát dopředu. Dáni mají nahráno. AUS musí urvat alespoň bod. Oba nejsou žádní svatoušci a osobně si myslím, že do poslední minuty fauly budou a hranice by mohla být překonána.

Tip over 28,5 faulů (tipáč, fortuna)