Maďarsko-Japonsko | Světová liga-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.08 Zisk -0.75 Počet tipů 370


Maďarsko-Japonsko | Světová liga-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 22.6.2018 18:15
Kurz 1.8
Vklad 2
Sázková kancelář SBOBET
Tip over/under - Over 19,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

 

V prvním dnešním semifinále se proti sobě postaví překvapivá dvojice, Maďarsko s Japonskem. Oba celky se už spolu utkali ve skupině, když Maďarsko hlavně díky výtečné první čtvrtině(5:1) vyhrálo celkem 14:7 (34-24 na střely). Já dnes očekávám obdobný průběh, který je ostatně vidět v každém zápase Japonsko. Oni hrají jiný styl než Evropské týmy, takový hurá systém . Opět čekám góly a vypsanou hranicí co má Sbobet a Betko nepohrdnu. Tipáč má 20,5, to bych hrál za 1/5.   

 

Maďarsko- už jsem tu představoval, takže jenom něco na doplnění. U Maďarska jako jednoho z favoritů se semifinále čekalo, i když díky svému zaváhání ve skupině s Č.Horou dostali velmi těžkého soupeře ve čtvrtfinále, tým Chorvatska. Byl to souboj obran a Maďaři postoupili až na pokutové hody. Dnes čekám jiný zápas, Maďarsko určitě zvolí stejnou taktiku jako v zápase ve skupině a bude to hrát přes narostlé centry, které subtilnější Japonci nejsou schopný uhlídat, tady uplatní kila a bude hodně vyloučení. 

 

Japonsko – po třech prohrách ve skupině včera šokovalo ve čtvrtfinále výhrou nad USA 11:10. A co mě hodně překvapilo bylo, jak se dokázalo střelecky prosadit. Oni zasypali vyhlášenou Americkou obranu 35 střelami. K tomu svojí rychlostí a hbitostí dokázali Amíky přinutit k 16 faulům a přesilovky nemilosrdně trestali. I když dnes mají těžšího soupeře, domácí tým, jejich sebevědomí je teď na vrcholu. Na tiskovce po zápase trenér uvedl, že aby měli šanci porazit Maďary, musí hrát stejně jako ve čtvrtfinále. Japonci jsou pro mě overovým týmem a jelikož budou mít v obraně kilový handicap, musí to hrát přes útok, hodně plavat a snažit se Maďary utahat. Japonsko má hráčský potenciál se znovu střelecky prosadit a přispět tak k overu. Ostatně ve 3 ze 4 dosavadních jeho zápasů over padnul.