Warriors - Balestier | 1.liga, Singapur

Autor: beast95
ROI 7.64 Zisk 22.7 Počet tipů 168


Warriors - Balestier | 1.liga, Singapur | Fotbal

Datum zápasu 23.6.2018 11:30
Kurz 1.8
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 1x2 - Warriors

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Původně jsem to sem dávat nechtěl,  ale nyní vyšel update preview k tomuto zápasu a tak nemohu jinak. 

Warriors nezažili úplně nejlepší start do sezóny a hodně dlouho čekali na první výhru v soutěži, která přišla až v 11. kole, kdy porazili doma 2-0 Hougang. To, jako by je nakoplo a hned v dalším zápase porazili venku Tampines 3-2. Zápas zvládli úplně v klidu, kdy vedli 3-0 a oba góly dostali až ke konci zápasu. Výhra je to o to cennější, protože Tampines jsou 2. tým tabulky, který do té doby měl jen dvě porážky a obě od Niigaty, která neztratila doposud ani bod. 

Nyní mají Warriors 7 bodů z posledních 3 zápasů a konečně začínají vypadat jako tým, hodný jejich jménu. Celkově pak mají na kontě 12 bodů z 12 utkání. 
Jejich špatný start lze svést na vícero věcí. Oni je opustili důležití střelci po minulé sezóně a tak si ta ofenziva musela znovu sedat, navíc se hned ze začátku sezóny zranil klíčový útočník Behe a následně i po jeho návratu chvíli trvalo, než se vrátil do optimální formy. Nyní už tým a i Behe vypadají v pohodě, právě Behe v posledním zápase vstřelil 3 branky proti Tampines a celkově má na kontě 11 branek z devíti zápasů. 
V tomto zápase bude Warriors chybět dvojice hráčů a to dlouhodobě zraněný ofenzivní hráč Khairul Nizam (0/0) a také Loon (12/2). Dobrá zpráva ale je, že se vrací zkušený záložník Feng (10/0).

Balestier začali sezónu naopak hodně dobře a nyní už se to začíná vracet do normálu a podávají slabší výkony. Odehráno mají 13 zápasů a na kontě mají 16 bodů. Z posledních třech zápasů porazili jen mladíky z Young Lions, ale jinak doma prohráli s Hougangem a zejména pak tedy i s tragickým Geylangem. 
V tomto zápase jim bude chybět hned čtveřice hráčů a to dva obránci Sulaiman (8/0) a Majid (5/0). Záložník Abdul Rahman (5/0) a zejména klíčový útočník Mesec (13/2). Po poslední aktualizaci by neměl být ani nejlepší střelec týmu Linderboom (12/4). Je důležité tu říct, že Balestier minulý rok hodně trápila ofenziva a proto trenér letos dostal dárek a do týmu přišel právě Mesec a ještě Linderboom. 

I přesto, že přišli tito dva ofenzivní hráči, tak Balestier má momentálně 2. nejhorší ofenzivu. Nejhůře je na tom Hougang, avšak ten odehrál o 2 zápasy méně, než Balestier. Jinak všechny ostatní kluby jsou na tom lépe a to i přesto, že těch zápasů odehráli méně. 
Obrana je poměrně solidní, ale při ztrátě dvou mužů ze sestavy to nebude ideální. 

Jediný letošní vzájemný duel skončil 2-1 pro Balestier. Avšak, tento zápas zastihl Warriors ve špatné formě a navíc, Behe byl pouze na lavičce, protože se vracel po zranění. Momentální situace je však jiná, Warriors jsou doma, téměř v plné sestavě a navíc Behe je v neskutečné formě. Balestier, s už tak slabou ofenzivou, nebude bez klíčových útočníků a dalších třech hráčů. I proto si myslím, že Warriors naváže na dobré výsledky a připíše si třetí výhru v řadě.