Francie-Portugalsko | Středomořské hry-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.08 Zisk -0.75 Počet tipů 370


Francie-Portugalsko | Středomořské hry-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 27.6.2018 16:30
Kurz 1.91
Vklad 2
Sázková kancelář SBOBET
Tip hcp -9,5g - Francie hcp -9,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Má i Betko, možná live Sazka.

 

Ve Španělsku se ode dneška konají Středomořské hry za účasti osmi týmů. Je to taková příprava pro nadcházející ME v Barceloně, ale týmy přivezli to nejlepší. 

Mě zaujalo utkání mezi Francií a Portugalskem, vypsaný hcp -9,5g na Francii musím hrát. Tady jsou pro mě Francouzi jasným favoritem a podle mě vyhrají dvouciferným rozdílem. 

 

Francie- je stálým účastníkem MS, ME nebo kvalifikace o Světovou ligu, takže konfrontace s nejlepšími týmy světa tu je. Spousta hráčů hraje má i zkušenost z LM,  bohužel Marseille letos těsně unikla hlavní část, prohrála dvojzápas s Jadranem. Tým tedy tvoří převážně hráči tohoto nejlepšího tuzemského mančaftu, doplněný o velezkušené hráče Crousillata, Izdinskyho a Marzoukiho, kteří hrají nebo hráli v předních Evropských týmech. Crousillat ještě vloni v Szolnoki. Francie zvládla v poklidu kvalifikační dvojutkání se Švýcarskem, výhry 18:1 a 12:5(zde šetřila opory) jí jasně nasměrovali na ME. 

 

Portugalsko- patří k těm slabším týmům Evropy(bohužel Čechy poráží), na poslední dvě ME se nekvalifikovalo. Naposledy mu ve dvojutkání vystavilo stopku Slovensko, které o svém postupu rozhodlo už v prvním zápase v Portugalsku, kde domácí tým deklasovalo 16:4. Odveta na Slovensku v pozměněné slovenské sestavě už byla formalita, tam stačilo Slovákům pouze pozorně bránit (9:2). Portugalský tým tvoří hráči  především týmu CF Portuense, doplněný hráči ze Španělské ligy. Portugalsko je tu podle mě za odměnu, pochytat nějaké zkušenosti. Jinak by se s těmito týmy ani nemělo šanci se utkat. 

 

Francie tu má to nejlepší, je v přípravě na ME a pro mě je to jasně lepší celek než třeba Slovensko. Vklad volím nižší, přeci jenom je to příprava, ale ta rozdílná kvalita by se zde měla projevit.