Balestier - Tampines | 1.liga, Singapur

Autor: beast95
ROI 7.64 Zisk 22.7 Počet tipů 168


Balestier - Tampines | 1.liga, Singapur | Fotbal

Datum zápasu 30.6.2018 11:30
Kurz 1.97
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip asian hcp - Tampines ah -1.5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Tampines je momentálně druhý tým v tabulce. Odehráno mají 12 utkání a na kontě 25 bodů. Jedná se aktuálně asi o nejlepší tým ze Singapuru, když nepočítám Niigatu, která je z Japonska. Právě Tampines je jediný tým, který dokázal ve vzájemných zápasech držet krok s Niigatou ( doma prohráli 1-2 a venku 3-4). 
Skóre mají 26:12 a vzhledem k tomu, že jen 6 branek dostali ve dvou zápasech od Niigaty, tak je vidět, že jim ta obrana jinak skvěle funguje. 
V tomto zápase mají pouze dvě absence, chybí dlouhodobě zraněný obránce Stephen (0/0) a záložník Sulaiman (3/0).
Už minulý zápas přišel tým s novinou, že se k nim opět vrátil Hafiz Sujad. Ten tu působil již chvíli během minulé sezóny, než odešel do Malajsie. Jedná se o velikou posilu. Sujad je členem reprezentace a během minulé sezóny tu stihl odehrát 15 zápasů a vstřelit 4 góly. 
V posledním zápase proti Home United, Hafiz naskočil až na poslední minuty, ale nyní by měl nastopit v základní sestavě a posílit již tak solidní ofenzivu a hráče, jako Webb (12/4), Amri (10/5), Nawaz (11/4) nebo Megumi (12/4).

Balestier jsem tu sepisoval relativně nedávno. Měli solidní start do nové sezóny, avšak nyní se začínají vracet zpátky do toho podprůmeru, jakým byli v minulé sezóně. Odehráno mají 14 zápasů a a na kontě 16 bodů. Poukazují to i výsledky, kdy z posledních pěti zápasů mají jen jednu výhru a to proti mladíkům z Young Lions, jinak je tam prohra s Niigatou, Warriors a zejména s letos tragickým Hougangem a Geylangem. 
Balestier stále začíná krušné období, co se týče absencí, určitě nebude zraněná dvojice obránce Majid (5/0) a záložník Abdul Rahman (5/0). Kvůli kartám nebude další obránce bin Kamis (14/1) a druhý nejlepší střelec, záložník Abdul Aziz (13/3).
Navíc to vypadá, že toto utkání nestihe opět ani další trojice hráčů, obránce Sulaiman (8/0), třetí nejlepší střelec týmu Mesec (13/2) a nejlepší střelec týmu Linderboom (12/4).
Balestier má stejně jako minulý rok problém s dáváním branek. Vzhledem k tomu, že by jim nyní měli chybět hráči, kteří dali dohromady 10 branek, je solidní problém, protože celý tým jich dal za 14 zápasů pouze 14. 
Dle mého se bude řešit i budoucnoust zahraničních hráčů (Mesec a Linderboom). Zejména asi Mesec zůstává trošku za očekáváním a na stránkách klubu jsem zahlédl i dotaz ohledně toho, zda li je tato dvojice ještě stále s týmem. 
Tomu, že by někdo z nich mohl odejít, nasvědčuje i fakt, že s týmem začala trénovat dvojice zahraničních hráčů a to ofenzivní rakouský záložník Sanjin Vrebac a právě střelec ze Srbska Dušan Marinković. 
Vzhledem k tomu, že se měnila pravidla a mám za to, že od letošní sezóny je povoleno mít maximálně 3 cizince v týmu, tak to znamená, že dost možná někdo odejde. Právě Mesec by mohl být ten někdo, jelikož je mu 30 a v Singapuru je i omezení na hráče, kterým je 30 a víc. 
Každopádně, všechna ta zranění znamenají to, že se v tomto zápase představí mladí hráči, což naznačil i trenér v rozhovoru, kdy mluvil o tom, že mladí hráči musí ukázat, proč je tým angažoval. 
"My young players must come up and show why the club signed them. This is a good chance for the young players to show their ability."

Závěrem tedy..
Balestier ukázal, že se nemůže opřit ani o domácí prostředí, protože v posledních zápasech doma prohrál s nejhoršími týmy souteže a to Hougangem a Geylangem. V tomto zápase bude mít plno absencí a fakt moc nevím, kdo by tam nyní měl dávat góly a navíc, proti týmu, který má jednu z nejlepších obran v lize. Zároven má ale Balestier absence i v obraně, takže by se posílená ofenziva Tampines  neměla mít problém prosadit a proto tu očekávám výhru o více branek.