Sharan/Sitak+Erlich/Matkowski | ATP Wimbledon

Autor: Laposa
ROI 3.63 Zisk 302.95 Počet tipů 2736


Sharan/Sitak+Erlich/Matkowski | ATP Wimbledon | Tenis

Datum zápasu 9.7.2018 14:00
Kurz 1.75
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Erlich/Matkowski

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Čtyřhry tolik nehraji, spíš jen na GS a dnes si zahraji pár Erlich/Matkowski. Oba jsou to zkušení deblisti, mají odehráno přes 900 zápasů jen s jinými parťáky a tohle je jejich první společný turnaj. Nicméně nejspíš jim to sedlo, protože na servisu si vedou nadmíru dobře. V prvním zápase vyřadili pár Eysseric/Nys tím nejtěsnějším možným rozdílem ale ve 3 setech, no ve druhém zápase vyřadili pár Kubot/Melo, kteří to tu loni vyhráli a celkově měli loni na trávě bilanci 14/0 ale i letos 7/2, ve 4 setech. V těchto 2 zápasech nabídli pouze 3BP, které ale odvrátili. Jinak co se mi zamlouvá, že z 6TB které hráli jich hned 5 vyhráli, i tohle může rozhodovat.

Proti nim bude pár Sharan/Sitak, ti se věnují taktéž výhradně jen deblu, ale přeci jen ještě nemají tolik odehraných zápasů jako favorizovaná dvojice (oba zhruba polovinu - Sitak o něco víc). I tato dvojice ale spolu dlouho nehraje, začli spolu travnatou sezonu, když na prvním turnaji sice vyhráli 2 zápasy, ale poté s lepším párem dostali 3:6 2:6 a na druhém turnaji opět lepší pár a opět porážka ve 2 setech, tentokrát 2x 4:6. No a zde měli daleko lehčí soupeře a přesto už ztratili 3 sety, když hlavně poslední zápas prohrávali už 0:2 na sety.

Erlich/Matkowski si tu nejspíš sedli, vyřadili obhájce titulu a ještě zde neztratili servis + vyhrát 5 z 6TB je taky dobrá bilance (soupeři to mají zde 2/2).