Srbsko Ž-Německo Ž | ME-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.04 Zisk -0.4 Počet tipů 389


Srbsko Ž-Německo Ž | ME-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 14.7.2018 18:30
Kurz 2.11
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip neprohra domacích - Neprohra Srbsko Ž

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Hned v úvodním zápase mezi těmito týmy půjde o důležité body potřebné k postupu do čtvrtfinále. Ve skupině „B“ podle mě jasně postoupí trojice, Rusko, Maďarsko a Španělsko a právě o poslední čtvrté místo si to rozdají celky Srbska a Německa. SK zde favorizují Německý tým, já ale tenhle zápas vidím jako vyrovnaný a hraji neprohru Srbska. 

 

Srbsko – ženy ani zdaleka nedosahují takových kvalit jako chlapi, patří k těm slabším Evropským celkům. Dostat se na OH nebo MS je pro ně zatím daleko, ale na ME se jim daří postupovat. To minulé ME Srbsko pořádalo, což určitě napomohlo hlavně u žen k rozvoji a lepším výsledkům. Srbsky se do hlavní části dostaly po zvládnutém dvojzápase na přelomu února a března s Ukrajinou (10:8, 6:1) a mohly se tak věnovat přípravě na šampionát. Kádr oproti poslednímu Euru, kde skončily deváté neprodělal mnoho změn, Rudič, Corovič, Vukovič či Jakovlevič nadále zůstaly. V dobrém světle se ukazují mladé holky Josifovič a především Nada Mandič, které jsou schopny střelecky zahrozit. Většina kádru hraje za Crvenou zvezdu, takže je tam velká sehranost. No a asi největší hvězda týmu Lara Luka hraje v Maďarském Dunajvaroši, takže ta okusila hodně kvalitních zápasů. Jako přípravu měly Srbsky právě teď v Dunajvároši, kde prohrály s Maďarskou juniorkou 3:19, pak porazily právě Německo 11:10, když vedly už 11:8,ale závěr dost zdramatizovaly a nakonec podlehly Izraeli 8:13. Právě utkání s Německem jim ukázalo, že na tento celek umí, už na posledním ME  hrály vyrovnaně a podlehly těsně o gól. Pro mě Srbsko udělalo za ty dva roky pokrok a je lepším týmem než z roku 2016.

 

Německo – to skončilo na posledním ME osmé a právě díky vzájemnému zápasu se Srbskem se dostalo do čtvrtfinále. Tam už ale dostalo nálož od Holandska a i další zápasy o umístnění s Ruskem a Francií prohrálo. Na letošní Euro se dostalo díky lepšímu skóre přes Rumunsko, které nejprve doma porazilo 22:14, ale v odvetě prohrálo 6:9. Němky sice hrály na posledních OH, ale velkou díru do světa neudělaly, porazily pouze N.Zéland a skončily na 10.místě. Hlavně jim skončily nejlepší hráčky Claudia Blomenkamp a Claudia Kern a ty bude těžké nahradit. Německo podle mě žádný progres za poslední roky moc neudělalo, spíše bych řekl, že odchodem hlavních opor ztratilo.