2ako | ATP Bastad + ITF Turín

Autor: Laposa
ROI 3.63 Zisk 302.95 Počet tipů 2736


2ako | ATP Bastad + ITF Turín | Tenis

Datum zápasu 12.7.2018 11:00
Kurz 1.97
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Rosol + Haas

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Rosol - Horansky 11:00 Bastad

Kdy jindy vsadit na Rosola, když je u něj vidět nějaká motivace a lepšící se forma. Před 2 týdny vyhrál jednoznačně domácí antukový ITF turnaj a minulý týden vypadl v OF s Moriyou ve 3 setech, ale ten v poslední době nehraje také špatně. Zde ale sestřelil Tatola 6:3 6:2 a včera jedničku turnaje Andreozziho 6:4 5:7 7:6 - výsledek hodně těsný, ale na servisu moc easy a prakticky se mu nepovedl jen jeden gem ve druhém setu a díky tomu ztratil set.

Dnes proti němu bude Slovák Filip Horanský, který letos nehraje nejhůř, ale pořád je to hráč, který se prosazuje především na futures turnajích a až v poslední době má o něco lepší výsledky i na challangerech, kde dokázal letos přejít několikrát kvaldou, ale v hlavní soutěži se dál jak přes druhé kolo nedostal. Až teda zde, nicméně v prvním kole mu skrečoval Nagal a s Harrisem byl jen mírný favorit a to Harris je hardař, na antuce toho odehrál minimum.

S formou co Rosol chytil by si s hráčem jako je Horansky měl v pohodě poradit....Rosol @1,49

 

Haas - Leykina 12:30 Turín

Rakušanka Haas letos nemá nejlepší sezonu, ale pořád je to daleko lepší hráčka než Leykina. Navíc na Wimbledonu se dostala do posledního kola kvaldy a to porazila Schoofs nebo také Yastramskou, která v poslední době má formu. A zde konečně výsledky na které byla loni zvyklá, porazila v pohodě Shinikovou 6:2 6:4, která má letos už 48 výher a včera slabší Kordolaimi, ale také ještě jasnějším výsledkem 6:1 6:2.

Když jsem napsal že Haas letos nemá nejlepší sezonu tak Leykina je na tom podobně ale u ní je to už třetím rokem, ona už byla i na 184. místě v žebříčku, ale aktuálně až 354. místo. Letos se ji povedl jeden turnaj kde došla do SF, ale i tam byla 2x jen mírnou outsiderkou. V poslední době dokázala uhrát max jeden zápas a pak většinou porážka ve dvou setech. Zde překvapila výhrou nad Kilnarovou, no včera byla jasná favoritka s Caregaro, ale vyhrála až ve 3 setech.

Haas se zvedá a s Leykinou se už v minulosti 3x střetla a 3x z toho byla výhra, 2x těsně na hardu v roce 2012 ale to Haas prakticky začínala, předloni pak na antuce výhra 6:0 6:0, tak jasné to dnes nebdue ale vyhrát by teda měla....Haas@1,32