Anderson - Isner | ATP Wimbledon

Autor: Laposa
ROI 3.63 Zisk 302.95 Počet tipů 2736


Anderson - Isner | ATP Wimbledon | Tenis

Datum zápasu 13.7.2018 14:00
Kurz 1.94
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Isner

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Pro mě je mírným favoritem John Isner, tudíž kurz 1,94 beru. Isner se tu neskutečně rozjel a Anderson bude mít co dělat aby ho zastavil. John tady ukazuje, že umí něco uhrát i na returnu a nemusí to skončit TB. Každopádně celkově tu ztratil 3 sety, ale to až právě v TB (2x s Bemelmansem, když už vedl 2:0 na sety, ale pátý set si pohlídal, a včera jeden proti Raonicovi hned v prvním setu). Nicméně Isner tu ještě ani jednou neztratil svůj servis, není se čemu divit, vždyť např. včera servíroval proti Raonicovi průměrnou rychlostí prvního servisu 200km/h, ale i druhý servis 188km/h!

Kevin Anderson tu také hraje dobře, ikdyž před Wimbledonem to moc nevypadalo když prohrál 2 ze 3 travnatých zápasů a orazil jen Fogniniho což se dalo čekat. První 3 kola měl pro něj dobré soupeře, v OF ale narazil na neoblíbeného Monfilse, kterého nakonec udolal hodně těsně ve 4 setech. a samozřejmě největší překvapení když včera porazil Federera, který už vedl 2:0 na sety, ale prostě se mu to pdoařilo ještě otočit, zápas jsem sice neviděl, ale nehrálo se na centr kurtu (bylo to zase poprvé od roku 2015) což mohlo hrát taky menší výhodu pro Andersona.

Co se týká H2H tak tam vede Isner 8:4 a čeká ho podobný matchup jako včera s Raonicem (s tím to měl před zápasem 3:1). Hlavně poslední 4 zápasy vyhrál vždy Isner a Anderson mu také nebyl schopný vzít servis. Když je Isner takto easy na servisu tak si ho velmi rád zahraji, pravděpodobně uvidíme nějaký ten TB možná 2 nebo i 3, ale jak jsem napsal Isner by mohl Andersona i brejknout zatímco Anderson to bude mít daleko těžší.