Stardance 2018 | zábavné soutěže

Autor: beny74
ROI 23.98 Zisk 76.02 Počet tipů 134


Stardance 2018 | zábavné soutěže | Ostatní

Datum zápasu 20.9.2018 17:00
Kurz 3.5
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip vítěz - Svoboda/Lálová nebo Šinkorová/Pa

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V podzimní stardance budou vystupovat tito účinkujicí:

Nebudu rozepisovat každého zvlášť, jen vyberu 2 páry, jejichž šance zvítězit je podle mě vyšší než vypsaný kurz. Je to David Svoboda s partnerkou a Daniela Šinkorová s partnerem.

Procházel jsem přehled předchozích ročníků a pokud se jich účastnili sportovci, skoro vždy se umístili vysoko. Je to celkem logické, ze sportu mají dobrou pohybovou průpravu. Což olympijský vítěz v pětiboji opravdu splňuje a jeho disciplína obzvlášť (5,5 Fortuna).

Zároveň se vysoko umisťují herci nebo herečky, kteří zároveň umí zpívat a vystupují v některých muzikálech. Tam absolvují určitou taneční průpravu, kterou ve vystoupeních více či méně využívají. Šinkorovou považuju za elegantní dámu, která je hodně oblíbená a její šance jsou určitě výš, než naznačuje vypsaný kurz (12 Tipáč).

Jako největší kurzový favorité jsou Jiří Dvořák a Monika Bagárová. Dvořák je výborný populární herec, ale pokud nebude v tančení nejlepší, diváci ho nenechají vyhrát. Monika Bagárová, odhaduju, bude hodně dobrá tanečnice. U ní se však dost možná projeví stejný efekt jako kdysi u Taťány Kuchařové – mladá, krásná, úspěšná – a lidi raději zvolí soupeře.

Kopta, Tomicová, Gondík žádní zázrační tanečníci nejspíš nebudou, Arichteva (za svob. Nová), Mišík a Písařovicová – ty nedokážu posoudit, ale z indícií výše popsaných je odhaduju níže.

Na každý pár jsem vsadil zvlášť, při správném rozložení vkladů (0,67/5 + 1,47/5) dostaneme pěkný kurz 3,5. Dívat se na soutěž sice nebudu, ale aspoň budu mít důvod sledovat výsledky.