2AKO | MMA - Oktagon 9

Autor: beast95
ROI 5.97 Zisk 22.07 Počet tipů 207


2AKO | MMA - Oktagon 9 | Ostatní

Datum zápasu 15.9.2018 18:00
Kurz 1.76
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 2AKO - Hošek + Kozma

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Hodně netradičně MMA, kde si dám sice menší kurzy, ale nějak nevěřím tomu, že to může dopadnout jinak. Vklad však menší, protože tohle je sport někdy dosti nevyspitatelný.

Hošek David - Zuzák Branislav
Hošek, bývalý boxer, kde v amatérech má desítky zápasů, v profících pak nějakých 7. Samozřejmě, hlavně postojař. Sám Píno říkal, že nezná snad nikoho, kdo má takovou bombu v ruce. V MMA má dva zápasy, pod XFN hned v prvním zápase, jeho bombu pocítil Zrostlik, který padl za 53 vteřin. Na Oktagon 7 mu byl soupeřem poměrně zkušený Bolo, zápas skončil remízou, ale za mě osobně, to měl brát Hošek, který ukázal víc. 
Soupeřem mu bude Zuzák Branislav, 20 letý bojovník, který má profi bilanci 1-0 + zápasy v amatérech.V jeho jediném profi zápase mu byl Peter Samek, kterého dal ve 2. kolo, kdy ho uškrtil. V budoucnu zajisté něco ukáže, ale obávám se, že Hošek a jeho bomby, budou nad jeho síly. 

Kozma David - Kertesz Mate
Zápas, který bude semifinálem Oktagon Piramidy, kdy vítež půjde proti Čáňanoj či Gáboroj. 
Původně mělo jít čistě od SK/CZ pyramidu, ale dost toho odpadalo a nakonec je tam Kertesz z Maďarska.
Ten to má sice 5-0, ale neporazil nikoho, kdo by stál za řeč. Snad jen oblíbence Pajtinu, ale to je stále bojovník, který se nemůže rovnat s Kozmou. Kertesz by to asi raději držel v postoji, ale to bude proti Kozmoj nejspíš nadlidský úkol a na zemi, to bude konečná. 
Kozma je neskutečný frajer, je mu 26 a i přesto má v profících bilanci 22-10. Naposledy prohrál v roce 2017, ještě pod XFN, s Monsterem, kterého netřeba představovat, ten za celou kariéru prohrál pouze s Vémolou v profících. 
Každopádně, co Kozma přišel do Oktagonu, má tam 3 výhry v řadě a to proti celkem kvalitním soupeřům. Kozma je skvělý na zemi a jak se vyjadřoval v nedávném videu od Oktagonu, tak to veme co nejdříve na zem a ukončí to. 

Nechci se v tom více hrabat. Zkrátka, pro mě, dva velcí favorité a proto si je zahraji v akovce.