Sparta-Hradec Kr. | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 3.74 Zisk 59.38 Počet tipů 594


Sparta-Hradec Kr. | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 14.9.2018 18:30
Kurz 2.2
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip 1X2 - 1 výhra domácích

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

  vs   

Sparta-Hradec tip 1

Trošku netradičně tip se skoro týdenním předstihem,ale obávám se,že kurz půjde dolů,minimálně na hodnotu,kterou má Tipsport(1,95),fér právě někde na 1,85-1,9.

Sparta loni totál propadák,co prosáklo,tak nefungovala kabina a spekulovalo se o špatné kondici. Na to jací hráči ve Spartě byly,bylo 10.místo katastrofou. No ale nastala změna-ta největší na trenérském postu. Do Holešovic přišel Němec Krupp,ve spolupráci s Brošem(sp.mng) pročistil kabinu a hra Sparty je úplně někde jinde. Krupp navíc zapracovává do týmu i mladíky-Rouska nebo Pšeničku,přišlo i několik zahraničních posil a hlavně brankář,který by měl konečně dostát ty nejpřísnější měřítka-Machovský.

Hradec prošel přes léto snad ještě větší obměnou. Pryč je trenér Sýkora a tým povede ne příliš zkušený Martinec(překvapivě podepsal na 5 let). A odešlo 5 z top 10 bodování hráčů,včetně kapitána Bednáře(nově sp.mng) a navíc i gólman Rybár. Posily už tak hvězdné nebyly,jen Vincour nebo Rákos mají trošku zvuk. Co je ale změna,Hradec byl znám svým defens pojetím a nový trenér to chce hrát trošku více na útok. Zatím to nepříliš funguje,což dokazují i výsledky v CHL.

 

Osobně letos čekám Spartu nahoře,Hradec někde kolem středu tabulky. V Holešovicích jsou plni očekávání a i dle výsledků v přípravě myslím,že v 1.kole zůstanou body doma.