Omsk - Niznekamsk | KHL, Rusko

Autor: radim
ROI 2.88 Zisk 70.64 Počet tipů 1011


Omsk - Niznekamsk | KHL, Rusko | Hokej

Datum zápasu 10.9.2018 17:00
Kurz 1.62
Vklad 3
Sázková kancelář CHANCE
Tip Zápas - Omsk

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Omsk - Niznekamsk

Omsk jsem tady už zmiňoval, na letos jedou jak pila, udělali změny v sestavě, posílili útok i obranu o jména z nhl a hlavně dovedli trenéra Hartleyho a daří se jim super. zatím tři jasné výhry a to na u dost težkých soupeřů.Teď poprvé "doma"(na druhým konci ruska téměř) ale myslím že se stím poperou.Neustále posilují , dnes už s týmem trenováli nové tváře z nhl a to bek Yemelin a útočník Versteeg - jestli nastoupí se neví, ale nejspíš ano. Snad nebude problém když se sáhne do rozjetý mašiny. Ta kvalitka je tam teď hodně vysoko.

Niznekamsk nikdy nepatřil mezi nějaký obry, na letos jim odešli nejproduktivnější hráči jako Sexton a Rau, Hanzl. nehrají Nestrašil a Jeglič.Útokem to hrát nebudou, spíš do obrany letos a opírat se budou o golmana Ezhova kterej jim zůstal.Zatím měli jen zápasy doma a mají z toho jen jednu těsnou výhru - a to nehráli z daleka proti top klubům. Řekl bych že tady budou mít problém prosadit se proti Omsku víc než jednou dokonce.

 

Omsk @1.61

 

kurz nic moc, ale myslím že je ještě vysoko a snad to neutrální hřiště ho zvedá, kombinovat se dá lehce třeba se vsetínem nebo Petrohradem, nebo hcp by neměl bejt problém ah-1 za 1.88 super