Chomutov-Brno | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.06 Zisk 65.92 Počet tipů 613


Chomutov-Brno | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 15.9.2018 15:30
Kurz 3.14
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek hosté - over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

     vs     

Chomutov-Brno tip Brno vstřelí 4 a více branek

Další tip s přestihem,zase obava,že s blížícím se začátkem zápasu půjde kurz dolů.

Situace v Chomutově poslední dvě sezony není nijak růžová. Už loni prosáklo na veřejnost neplacení hráčům,za které se veřejně postavil lídr Vondrka a letos to není o nic lepší. Již tak loni celkem vypleněný kádr,přišel o další opory. Pryč je nejlepší hráč posledních dvou sezon Vondrka nebo dříč Poletín. Z obrany odešli Slovák,Grman. Nejcitelnější místo bude obrana a gólman. Ne že by Lukeš loni chytal nějak zle,ale přeci jenom má za sebou jen jednu sezonu v lize(pořád je mu 22 let) a az ním další dva mladí gólmani. No a obrana sice obsahuje jména,která tam byla i loni,ale to bylo právě bolavé místo Pirátů,jen Litvínov obdržel více branek...

Kometa na jaře slavila obhajobu titulu a celkem dost hráčů a i klíčovývh odešlo. Fantom Čiliak,z obrany repre Krejčík,největší průvan nastal v útoku. Do zámoří odešel talent Nečas,ven repre H.Zohorna,pryč je i Vincour,Němec,Hasčák a začátek sezony vynechá i Erat. Nicméně tady se zase Zábranskému,aspoň dle zápasů v CHL,opět povedlo tým parádně posílit. Do obrany Mikuš a do útoku exrepre Kašpar,Köhler,ale největší dojem na mě udělal Američan Mueller. Jeho čísla z klubů po Evropě taky dávají solidní představu,co tenhle snajpr dovede. A ani v brance se Kometa nemusí obávat,již loni přivedla Langhammera,připravený je Vejmelka(za ním třeba ještě Dostál).

 

Sumasumárum,favoritem je Kometa,rozehraná ostrými zápasy z ligy mistrů,kde jim hodně solidně šly přesilovky s Muellerem na modré. Dá se toho vybrat hodně,co vsadit,já jdu do overu gólů Komety.