2ako | KHL, Rusko

Autor: radim
ROI 2.88 Zisk 70.64 Počet tipů 1011


2ako | KHL, Rusko | Hokej

Datum zápasu 13.9.2018 18:30
Kurz 1.89
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip zápas+počet golů týmu - cska + magnitogorsk pg-2.5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

CSKA - Cerepovec

tady by to měla pro velké cska "formalita".Bude potřeba odčiniz porážku z posledního zápasu, prozatím zápasy zvládají svojí strojovou taktikou. Prozatím tohle bude zápas proti jasně papírově slabšímu soupeři. Kvalita u nich jednoznačně zůstává stejně jako nejvyšší ambice.

Cerepovec letos prozatím slabší, ani předtím neměi kvalitu a navíc odchod Kagarlisteho a Chernova jsou trošku rány. Sice sehnali kanadský náhrady a třeba Furcha do brány, ale prostě se zatím nedaří což potrhuje i porážka včera od Slovanu. jedna lajna je dobrá, ale zbytek zatím bída. To že včera hráli a cska ne jim taky nepřidá.

cska @1.32

 

Omsk - Magnitogorsk

Omsk včera těžkej zápas s Kazani, šli do prodlužka a muselo to stát hafo sil. Ukázali že letos u nich ta kvalita opravdu je když to byl zatím nejtěžší zápas a hned další den budou mít druhej a to s magnitogorskem. Zatím ve všech zápasech super obrana, jen Nižněkamsk jim dal dva goly(a to spíš dík golmanovi ten druhej) jinak po jednom golu od ostatních. I tady čekám že půjdou hodně přes obranu zvlášť i díky tomu včerejšímu zápasu. Nemuselo by padat moc golů, zvlášť když Magnitogorsk se zatím proti silným obranám prosadil max jednou.Průběžně ladí hru i sestavu, ale myslím že i tady budou mít problém prosadit se víc jak dvakrát.

Magnitogorsk pg-2.5 @1.43

 

@1.89