Indie - Maledivy | SAFF Championship, Mezinárodní

Autor: beast95
ROI 7.64 Zisk 22.7 Počet tipů 169


Indie - Maledivy | SAFF Championship, Mezinárodní | Fotbal

Datum zápasu 15.9.2018 15:00
Kurz 4.88
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip SBR - Maledivy (SBR)

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Zápas, který jsem tu již jednou sepisoval a Indie ho vyhrála 2-0. Každopádně, Maledivy na ně dost vlétli, byli mnohem lepší (minimálně v prvním poločase) a kdyby měli trošku lepší produktivitu, mohl být výsledek jiný. Na konci se statistiky pak trošku vyrovnali, ale stále byli Maledivy mírně lepším týmem. 

Maledivy postoupili ze skupiny, po výsledcích 0-0 se Srí Lankou a prohře 0-2 s Indií. Nakonec snad postoupili až po losování. 
V play off chytli Nepál, který se mi tu hrozně líbil, měli nejlepší možný tým a najednou se Maledivy chytli a vyhráli v pohodě 3-0. 

Indie šla ze skupiny v pohodě, výhry 2-0 nad Srí Lankou a 2-0 nad Maledivy. 
V play off chytli Pákistán, který porazili v pohodě 3-1. Tam se jim vykartoval poměrně solidní útočník Chhangte, který tak nebude v tomto zápase. Nutno dodat, že podle statistik, byl Pákistán mírně lepším týmem. 
Přičemž, třeba takový Nepál, který s Pákistánem smolně 1-2 prohrál, byl v utkání jasně lepším týmem. 

Mě z toho zkrátka vychází, že Indie má svým způsobem i štěstí, pokud jde o produktivitu. 
Pokud Maledivy ta výhra 3-0 s Nepálem nakopne a bude to mít pozitivní vliv na jejich produktivitu, tak tu, dle mého, nejsou vůbec bez šance. 

Stále je ale třeba brát v potaz i to, že Indie tu má mladý tým u23. A ty kurzy na Maledivy jsou nyní, dle mého, určitě hodnotné.