Bolzano - Graz | EBEL

Autor: radim
ROI 2.23 Zisk 53.64 Počet tipů 989


Bolzano - Graz | EBEL | Hokej

Datum zápasu 14.9.2018 19:45
Kurz 1.5
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip Zápas - Bolzano

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Bolzano - Graz

normálně byh tuhle ligu nedával, ale zaujalo mě Bolzano díky lize mistrů.Tam překvapili dost povedenýma zápasama proti IFK a  Skelle.V části loňské sezony přišel finský trenér a hned zvedl hru a dovedl tám k titulu, no a na letos přesvěčil poměrně zajímavé hráče z finskka aby se k němu připojili - Nordlund, z Assatu Insam a Kuparinen(ještě loni kapitán Assatu) a pak dovedli klasicky hafo kanaďanů, na rakouskou ligu myslím dost slušná úroveň.Z odchodu skončil Egger, deSouza a Halmo budou chybět, ale v porovnáním s těma příchodama se mi zdají docela silnější ještě. Krom LM se jim i příprava docela povedla. Je to sice první uápas ligy, ale jsou doma, mají dobrou připravu z LM a měli by to zvládnout.

Graz mi přijde dost mizerná příprava kdy dost inkasovali, z odchodů odešli dva nejproduktivnější Woger a Higgs stejně produktivní byl i Brophey vůbec celkově ten pohyb v kádru byl sakra velkej. Největší jména by měli být King(z jekaterinburgu) a Hamilton. Vůbec ten útok se dá říct vypadá zajímavě, ale obrana mi přijde už dost starší, tím pádem možná pomalejší. Myslím že golově by to mohlo být bohaté utkání.

 

Bolzano @1.5

dával jsem si dnes brzo ráno za 1.7, nečekal jsem že to až tak spadne ale i tak ten krz může posloužit dobře, případně se to dá nastavit výhrou blzana a počtem golů celkově třebas Bolzano a víc jak 4.5g za 1.94 by asi mělo jít