Sportul-Pays ďAix | LM-kvalifikace

Autor: Otak13
ROI 0.18 Zisk 1.89 Počet tipů 400


Sportul-Pays ďAix | LM-kvalifikace | Ostatní

Datum zápasu 14.9.2018 19:00
Kurz 1.83
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip výhra hostů - 2

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Sazka bude mít live

 

Už se rozběhla také kvalifikace o LM a v Rumunském Brašově se dnes utkají Sportul Bukurešť a Francouzký tým Pays ďAix. Pro mě je v tomto utkání favorit Francouzký tým a fair mám 1,55 co nabízí třeba Marathonbet. Sazka by měla mít live.

 

Sportul- je třetí nejlepší tým Rumunska, v týmu najdeme i dva reprezentanty Georgesca a Qantu, dva cizince Ivovice a Jerkoviče. Tady si Sportul připsal zatím dvě výhry, 9:4 se slaboučkým Lvovem a dnes po obědě Istanbul 10:6. Tohle byl pro ně těžký zápas, kde nezvládli vstup do utkání a museli otáčet vývoj, což je stálo dost sil. Teď je čeká jeden z nejlepších týmů Francie.

 

 

Pays ďAix – skončil vloni ve své lize druhý za Štrasburkem, finálové série byla velmi vyrovnaná. Francouzská liga a i nároďák jsou pro mne lepší než ta Rumunská, týmy hrají daleko více těžších zápasů. Pays má v sestavě dva vynikající hráče a reprezentatny Enzo Kashe a hlavně Ugo Crousillata, který jako bývalý hráč Maďarského Szolnoki má veliké zkušenosti z LM, vloni jí dokonce vyhrál. Pays zde má odehrané také dva zápasy, včera si poradil z Istanbulem 11:5, když po třech čtvrtkách vedl 11:3 a tu poslední už trošku vypustil. Dnes dopoledne prohrál s favoritem skupiny SM Management 8:13, ale na ty tady nebude mít nikdo, mimochodem Kasz s Ugem dali sepodíleli na 4 gólech. Teď si půjdou pro výhru, pro mě jsou kvalitnějším celkem a i více času jim hraje do karet.