Liberec-Ml.Boleslav | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.7 Zisk 78.41 Počet tipů 633


Liberec-Ml.Boleslav | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 30.9.2018 16:00
Kurz 2.47
Vklad 2
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip počet branek domácí - Liberec over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

       vs      

Liberec-Ml.Boleslav tip domácí vstřelí 4 a více branek

Oba týmy nezačali ligu zrovna oslnivě,první dvě kola Liberečští bez bodu i vstřeleného gólu. Pak ale nastal obrat a 9 získaných bodů ve 3 zápasech. Bolce probuzení trvalo o kolo déle,ale stálo to výsledkově zato-vyhráli v Brně a doma si vyšlápli na Spartu.

Slovan má letos vyšší ambice,než loni vypadnutí ve čtvrtfinále. Tým opustilo pár dobrých hráčů,ale řekl bych že ho doplnili víc než dobře. Hlavně slovenský reprezentant Hudáček by měl patřit k tahounům,spolu s Kvapilem vytvořili dvojku,která tým táhne,střelecky v posledních zápasech explodoval Bulíř.

Bolka odstartovala sezonu hodně rozpačitě,pak ale urvala zápas v Brně,které ale zatím moc nepřipomíná hladového obhájce a střelecky se trápí. V pátek zdolali Spartu,ale nutno říct,že Sparta se porazila tak trošku sama za slabou střeleckou efektivitu. Podle jmen ten tým domácích by měl hrát horní polovinu tabulky,ale již loni se tým neprodral do play-off a letos to herně taky není vůbec dobré. Slabinu má mě dle ten tým i v brance(celkem mě překvapilo,že manegment nepřivedl na tento post adekvátní posilu,zvlášť k finačním možnostem Bolky).

Liberec v posledních zápasech předvedl,že se s ním musí počítat do horních pater,střelecky se začalo dařit. Bolka sice v posledních dvou zápasech inkasovala jen 1 gól,ale bylo to hodně se štěstím. Dnes bude čelit útočníkům,kteří jsou střelecky ve větší pohodě.