Brno-K.Vary | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.7 Zisk 78.41 Počet tipů 633


Brno-K.Vary | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 7.10.2018 17:00
Kurz 3.04
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek domácí - over 4,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

     vs     

Brno-K.Vary tip domácí vstřelí 5 a více branek

Kometa jako obhájce titulu trošku tápe. Hlavně střelecky se souží,přitom potenciál rozhodně má. Zábranský přivedl v již probíhající sezoně dalšího útočníka,mladého Karabáčka,naopak do Olomouce,trošku překvapivě poslal letos produktivního Nahodila. Pro tip je důležité,že marodku opustila dvojice hráčů,důležité na přesilovku-bek Němec a Mueller,kterému to v přípravě náramně pálilo.Co je pro domácí výhoda,poprvé v sezoně mají mezi víkendovými zápasy den volna,takže energie by chybět neměla.

Vary se po roce vrátili do extraligy,rozhodně nechybí elán a nováčkovská bojovnost,ale taky je to tvrdý boj s extraligovou realitou. Ze 7 zápasů(a to hrály Vary 5 mačů doma),vydolovaly 4 body,ale herně soupeřům příliš nestíhají a hodně to leží na gólmanovi Novotném. Klub se poohlíží po dostupných posilách,posledně přišel Vlach z Třince,ale příliš možností zase nemají.

Favorit je v tomhle zápase jasný,o tom že Kometa sebere 3 body nepochybuju a k tomu má ideálního soupeře,aby bouchnul střelecký dynamit,který v týmu doutná.