Omsk - Slovan | KHL, Rusko

Autor: MaTeJ
ROI -0.71 Zisk -13.34 Počet tipů 661


Omsk - Slovan | KHL, Rusko | Hokej

Datum zápasu 11.10.2018 18:30
Kurz 1.6
Vklad 4
Sázková kancelář BET365
Tip Handicap - Omsk -1,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Omsk začal sezonu veľmi dobre, aktuálne je druhý na Východe (26b/54:27) za suverénnym Jekaterinburgom ktorý zatiaľ ako jediný ešte neprehral..

Avangard postavil silný káder, ktorý by sa po minulej slabšej sezone rád vrátil na popredné priečky a hlavne potom nato nadviazať v PO. K dispozícii je veľmi dobrý mix zámorských hráčov ktorý prešli NHL a k nim domáce mladé pušky ako Michejev, Semjonov, Zernov, Manukyan.. Vzadu zas skúsený Medvedev, Čudinov k nim Pokka.. No a teraz po dvoch prehrách čakám, že Omsk preradí na vyšší stupeň a pohodlnne uspeje. Porážka 2-4 s CSKA, no hlavne posledná 3-2 v Ufe musí mrzieť. Omsk totiž vyhral na strely 11-64, v druhej tretine 0-28 na strely to je až neskutočné na mužský hokej. Toto je extrémny prípad no treba dodať, že Avangard už aj v predošlých dueloch často svojich súperov jasne prehrával a výrazne prestrieľal.

Slovan (10b/31:56) sa trápi, je to už obohratá pesnička. Kvalita a financie na lepších hráčov niesú. Aktuálne uspeli so Sibirom 1-2pp. No stále to je veľmi málo, pričom horšiu defenzívu má práve len Novosibirsk a Vladivostok. A  teraz bude práve obrana poriadne preťažovaná.. Navyše sa bude jednať o štvrtý a posledný zápas tripu a dovolím si tvrdiť, že narazia na najsilnejšieho protivníka.