Třinec-Sparta | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.06 Zisk 65.92 Počet tipů 613


Třinec-Sparta | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 12.10.2018 17:00
Kurz 3.45
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek domácí - Třinec over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

    vs     

Třinec-Sparta tip domácí vstřelí 4 a více branek

Tady ty kurzy jsou postaveny na postavení klubů v tabulce a střeleckém trápení Třince na začátku sezony.

Třinec odstartoval na jeho finanční možnosti hrůzostrašně,po 6 kolech měl 3 body a 8 nastřílených branek,na tak ambiciózní tým,bylo ostudou a nic na tom nemění fakt,že odehráli 5 zápasů venku. Ted ale 2x za sebou vyhráli-v Litvínově(jeho 1.porážka v sezoně) a v derby s Vítkovicemi. Tým stále trápí zranění některých klíčových hráčů(Růžička,Roth,Viedenský),ale mají kam sáhnout z farmy,kde se včera už rozehrával i Polanský(jednou zavěsil).

Sparta naopak odstartovale celkem solidně,ale herně se nějak zasekla v předehrávce s Hradcem. Přesto dokázala ještě 3x vyhrát,nad posledním Chomutovem,v Olomouci a v úterý doma s Varanama. Ale herně to je velká bída,v Olmiku propustili na bránu 42 střel,pak domácí ostuda se Zlínem a v již zmiňovaném zápase s Vary otáčeli horkotěžko z 0:2. Herně je to bída,hodně to leží na Machovském,který odchytal všechno a Sparta již 3.týden jede v rytmu úterý,pátek,neděle.

Takže počítám,že posledními zápasy se  Třinec nakopnul,ač hráli ještě v týdnu CHL,kde padli se Storhamarem(trošku jsem to čekal,postup byl možný jen v oblasti teorie a hodně prostoru dostali kluci z farmy),tak vykazují zlepšenou formu. Sparta šla oproti začátku dolů,navíc ji hodně trápí disciplína,je nejvylučovanějším týmem ligy.

Pro méně odvážné,jde zahrát o gól nižší hranici za @1,94