Regensburg-Darmstadt | 2. liga, Německo

Autor: Purple
ROI -2 Zisk -13.2 Počet tipů 283


Regensburg-Darmstadt | 2. liga, Německo | Fotbal

Datum zápasu 21.10.2018 13:30
Kurz 1.8
Vklad 2
Sázková kancelář SBOBET
Tip over/under - over 2,5 g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Regensburg se po slabším rozjezdu dostal do výtečné formy a mohla ho asi mrzet reprezentační pauza – z posledních čtyř zápasů tři vyhrál (Hamburk venku 5:0, Heidenheim doma 2:1, Duisburg venku 3:1) a jeden remizoval (Fürth venku 1:1). Tým navazuje na minulou sezonu, kdy jeho poměrně agresivní útočná hra byla velmi efektivní, zároveň ale dostával i dost gólů. To ostatně platí i nyní – po devíti kolech má Regensburg skóre 16:3.

Darmstadtu se naopak nedaří, poslední čtyři zápasy prohrál, ve všech utkáních ale napadal dostatečný počet branek (venku Drážďany 1:4 a Kiel 2:4, doma Bielefeld a Hamburk shodně 1:2). Propadl se už na 14. místo, což nekoresponduje s klubovými ambicemi (vždyť ještě nedávno hrál Bundesligu). Musí tedy i dnes pomýšlet na body. Ale přes důslednou obranu to asi nebude, Darmstadt dostává poslední dobou jak vidno hodně branek. Jeho silnou zbraní jsou standardní situace. Při vědomí toho, že v posledním měření sil v květnu 2018 v Regensburgu vyhrál 3:0, určitě nepůjde do hry s velkou pokorou a obavami.

Oba týmy mají slabší obrannou hru, zvlášť domácí to staví hodně na útok. Tady očekávám zápas s řadou šancí a minimálně tři by měly být proměněny. Ani jeden tým nemá zásadní nové absence, které by zasáhly do kádru posledních kol.