Golden - State - Milwaukee | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.75 Zisk 316.58 Počet tipů 2775


Golden - State - Milwaukee | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 9.11.2018 04:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Antetokounmpo 26,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Zde je pro mě jasnou volbou over u Antetokounmpa. O něm jsem psal loni dost. Je to vynikající atlet a hodně těžko se brání.

Loni měl průměr téměř 27 bodů, letos je to zatím o bod menší, ovšem kolem sebe má lepší tým a Milwaukee 3x jasně vyhrálo a v těchto zápasech měl Giannis pouze 9, 12 a 11 střel + trestňáky. Kdyby tyto zápasy nebyly tak jednoznačné tak má rozhodně větší průměr.

A dnes budou hrát v Golden State, kde je Curry ve formě, Durant má taktéž nejlepší střelbu ze všech sezon, snad jen Thompson nemusí podat optimální výkon. Takže dneska rozhodně Milwaukee jasně nevyhraje, ale zároveň by nemělo i jasně prohrát, protože Goldenům bude chybět Iguodala a především Green.

A když chybí Green tak je zde Antetokounmpo jasná volba, protože Green je výborný obránce, letos prohlásil, že chce vyhrát cenu pro nejlepšího obránce a pod košem má přehled. Je taky výborným nahravačem, když letos má zatím více asistencí než doskoků. Má nějaký ten blok a letos téměř 2 zisky na zápas.

Giannis dnešní hranici překonal pouze 3x z 9 zápasů, ale jak jsem napsal, Milwaukee 3x jasně vyhrálo kde nebyla potřeba aby to bral nějak výrazně na sebe a v dalších 2 zápasech chyběl koš nebo bod. Naposledy dal v Portlandu 23 bodů, ale pro Giannise je aréna v Portlandu druhou nejhorší a v předchozích 5 zápasech tu nedal víc jak 22 bodů, i letos ho teda ubránili v uderu, ale přesto měl Giannis střelbu 11/18 a to minul 2 trojky.

           

Proti Goldenům v posledních 2 letech hrál 4 zápasy kdy jeden zápas slabší, ale poté 23 30 a nebo naposledy 32 bodů (zde měl střelbu 14/18!) a to vždy hrál Green, který dnes nebude a toho by měl Giannis využít a věřím, že dá hodně bodů. Hraji 3,5/5.