Oklahoma - Phoenix | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.74 Zisk 314.63 Počet tipů 2768


Oklahoma - Phoenix | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 13.11.2018 02:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Booker 23,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Devin Booker měl posledně s New Orleans nejhorší hru, když dal pouze 12 bodů, kdy ho ale dobře ubránil Johnson s Holidayem.

Dnes by to mělo být ale jiné, kromě toho posledního zápasu a poté ještě zápasu s Torontem, měl Booker 7x velmi vysokou míru využití a s Oklahomou by měl opět dát více bodů.

Oklahoma má sice celkově 2. nejlepší obranu, ale Booker je hráč, který se i proti těmto týmům umí prosadit, např. Bostonu, který má celkově nejlepší obranu poslední roky, nasázel předloni 70 bodů, loni pak 38 (2. nejlepší obrana) a i letos 38 bodů (nejlepší obrana)

Oklahoma je něco podobného i loni měla Oklahoma celkově 9. nejlepší obranu (ale byli na tom ještě lépe dokud se nezranil Robertson) a Booker jim loni dal 26, 39 a 30 bodů.

Robertson naštěstí pro Bookera nehrál ani v jedné hře, ale nebude hrát ani dnes a Oklahomě bude chybět i Westbrook. Nejspíš na něj teda pošlou Georgeho, ale celou dobu na něm taky nebude.

           

Hranice nám klesla o 2 body a tak si ho dnes zahraji. Dnes podle mě bude mít Booker opět dostatek střel aby alespoň 24 bodů dal.