K.Vary-Pardubice | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.42 Zisk 73.69 Počet tipů 631


K.Vary-Pardubice | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 7.12.2018 17:30
Kurz 2.48
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip výhra domácích a počet branek - K.Vary a padne +4,5 branek

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

  vs    

K.Vary-Pardubice tip výhra domácích a padne +4,5 branek

Netradičně tip na páteční kolo už v pondělí,ale tady jsem si jist,že kurzy nevydrží.

Vary jako nováček překvapuje,drží se těsně za postupovou desítkou,a to jim každý prorokoval barážovou sezonu. Ale výborně si vede gólman Novotný,ale hlavně překvapivě jsou velice produktivní. Pouze 3 týmy dali více branek a celkově 5.nejlepší přesilovka,hlavní aspekty celkem atraktivní hry. Včera vyhráli derby v Chomutově,takže pohoda se přenese do dalšího týdne.

O té v Pardubicích nemůže být ani řeč. Tým je v rozkladu,vře to mezi fanoušky a vedením,nejistá budoucnost klubu,co se týče vlastníka(většinový podíl má město,které ho chce prodat). A výkonu mužstva to je velká bída. Manažer Salfický se snaží tým oživit výměnami,za poslední týden přišlo hned 5 nových hráčů,ale žádná výrazná změna nenastala a Dynamo včera prohrálo 8.zápas v řadě.

V pátek čekám na výhru domácích kurz někde na 1,55 a jelikož domácí dopředu hrají výborně a Pardubice mají navíc nejhorší obranu,vylepším si kurz kombinovanou sázkou. Alternativa je i výhra v hcp -1 v kurzu 2,02 rovněž u tipáče(v případě výhry o gól bude void).