PVSK-BVSC Zuglo | OBI vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 1.39 Zisk 14.9 Počet tipů 407


PVSK-BVSC Zuglo | OBI vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 6.12.2018 19:00
Kurz 1.83
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip počet branek - Over 19,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Sazka by měla mít live.

 

V Maďarské OB I rád hraji overové týmy a jeden z nich je celek BVSC-Zuglo. Dnes v dohrávce prvního kola zavítá k sousedovi v tabulce týmu PVSK a bude to taková odveta ze sobotního utkání, kde BVSC vyhrálo po boji 12:11. Oba tábory nehlásí žádné změny, já tu opět čekám góly.

BVSC – začnu hosty, jak jsem říkal Zuglo patří pro mě k overovým týmům. Častá  střelba z různých pozic, velmi dobře sehrané přesilovky, mají šikovné hráče do zakončeníPástora nebo Szaba. Naopak obrana je slabina, často inkasují z brejků, ty návraty kolikrát nejsou podle trenérových představ. Hodně soupeřů je trestá z rychlých protiútoků. Hrají takové líbivé pólo pro diváky, rychlé zakončení, moc nevyužívají časový limit. V jejich zápasech to často končí přes vypsanou hranici (letos 6/1).

PVSK – sice nehraje takový hurá systém, ale nedělá jim problém se přizpůsobit stylu soupeře. O góly se starají hlavně bratři Csacsovszky, přesilovky hrají téměř naslepo. Domácí mají pifku na soupeře, v sobotním zápase to dost vřelo, Gergely z PVSK dokonce dostal dokonce červenou. Zápas měl tempo, nasazení, oba týmy vyslaly přes 30 střel

Dnes si myslím, že můžeme čekat něco podobného, nevím co by se mělo za 5 dní změnit.