Brno-Sparta | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.7 Zisk 78.41 Počet tipů 633


Brno-Sparta | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 6.12.2018 18:00
Kurz 1.95
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek - over 5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

  vs    

Brno-Sparta tip padne více jak 5 branek(při 5 void)

Šlágr kola uvidí dnes vyprodané Rondo,obou týmům se v poslední době moc nedaří.

Kometa se snaží tým neustále dotvořit,proto někteří hokejisté odešli,jiní zase přišli. Přesto to není stále ono,vázne zejména produktivita,kde to hodně leží na 1.lajně Holík,Zaťovič,Mueller. Dnes vyjede v dresu Komety poprvé veteránské duo Erat,Plekanec,tak se snad rozloží střílení branek i na ostatní lajny. Brno i docela dost inkasuje,v brance došlo taky ke změně,z Ruska přišel Kašík,ale zatím tak trochu taky hledá formu.

Sparta parádně odstartovala,ale teď taky docela tápe. Paradoxně si o hodně líp vede venku,jak doma. Trápí ji i zranění,ale někteří jsou již zpátky. Co se týče střílení gólů,jsou na tom o něco líp,co je ale dobré,je to rozložené do všech formací. Výsledky Sparty často stojí na gólmanovi Machovském,ale i on byl v některých zápasech již střídán,na začátku sezony byla forma určitě lepší.

Oba týmy si umí pomoct přesilovkou(3. a 4. nejlepší v lize),naopak do obrany umí vytvořit chybu,gólmani v současné chvíly průměr. Tady by branky napadat měli,ale budu opatrnější a jdu do varianty over 5.