Slovan - Podoľsk | KHL

Autor: MaTeJ
ROI -0.87 Zisk -16.34 Počet tipů 662


Slovan - Podoľsk | KHL | Hokej

Datum zápasu 11.1.2019 18:30
Kurz 1.73
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip víťaz zápasu - Podoľsk

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 

Slovan si "ide to svoje".. žiadne výrazne zlepšenie či zmena. Táto sezona je jedna z najhorších čo sú v KHLke.. Aktuálne 4 porážky v rade, ked doma nestačili na Jokerit aby následne na tripe nedali gol Čerepovcu (2-0) ani Jaroslavli (1-0). Posledne prehra v Minsku 5-3 ked mali solídny uvod zápasu, no aj tak to nestačilo pričom Orszagh sa po zápase stažoval na fakt, že ak chcú uspieť musia hrať 60 minút. To sa Slovanu nedarí dlhodobejšie, kedže hluché pasáže v zápasoch či kopa nevyužitých šancí ich stojí zápasy. AJ tu je vidieť že chýba pohoda či ľahkosť pri zakončení.

Víťaz bojuje o play-off, ked je na 8.pozícii. Na Soči strácajú bod, na Dynamo a Spartak 6. Riga za nimi má zas o tri menej. Je tak o čo hrať a motivácia je teda jasná. Pre Podoľsk ktorý patrí k skromnejším celkom by bolo PO určite úspechom. Teraz navyše chytili solídnu formu, ked bod doma vydolovali s CSKA (1-2p), Kazaň zdolali 2-1 a dnes 9.1 uspeli v Omsku 2-3p čo sa určite počíta. V oboch víťazných dueloch boli pomerne jasne prestrieľaný no dokázali byť efektívny, čo by malo platiť aj na Slovan..

Volím teda hostí z predmestia Moskvy, ktorým je každý bod pre play-off dobrý. Víťaz Podoľsk víťaz zápasu vrátane predlženie.