Volgograd-Krylatskoye | Rusko, championship-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 0.42 Zisk 4.44 Počet tipů 401


Volgograd-Krylatskoye | Rusko, championship-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 11.1.2019 14:30
Kurz 1.83
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip neprohra hosté - 02

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Od včera probíhají ve Volgogradu a v Kirishi souboje nejlepší čtyřky Ruské ženské soutěže. Ve Volgogradu hraje domácí  Spartak s Moskevským Krylatskoye a dnes jde o odvetu ze včera. SK opět favorizují domácí, já ale věřím hostům, že opět předvedou podobný výkon jako ve včerejším prvním zápase a dnes neprohrají. Včera vyhrály 11:9.   

Spartak – podzim zvládl dobře, své zápasy vyhrával, jediného přemožitele našly holky pouze v týmu Kinef, ale ty jsou jasnými favority na titul. Dokonce i svého dnešního soupeře Krylatskoye porazili v listopadu 11:7, ale to ještě nebyl soupeř v plné síle. Spartak má svojí kvalitu a pravidelně hraje o nejvyšší místa, táhnou ho hlavně dvě reprezentantky Gorbunova s Tolkunovou. Trošku slabší místo tady vidím na postu brankářky, Panfilova není tak spolehlivá a to si myslím, že dneska bude rozhodující.

Krylatskoye – mělo bídný podzim, dokázalo zbytečně ztrácet body i s horšími soupeři, ale někdy zase potrápit favorita, jak na houpačce. Během listopadu a prosince dost zapracovaly na chybách a hlavně přivedly výbornou posilu do branky, bronzovou medailistku z OH 2016 Annu Ustyukhinu. Ještě se jim uzdravila Borisovová a na výkonech týmu hlavně v obraně to bylo hodně znát. Spolehlivost zadních řad uvolnila ruce útočným oporám, hlavně Ruským reprezentantkám Seržantové a Vachtinovou, skvěle se rozstřílela Perfilieva. Ono to bylo poznat na dalším vzájemném střetnutí v prosinci, kdy Volgogradu vrátily prohru a tentokrát ho porazily 11:9,hlavně Ustyukhina podržela.

Dnes tedy třetí zápas během měsíce mezi oběma týmy, opět věřím Krylatskoye, že neprohraje.