Dynamo-Steaua | LM vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 0.42 Zisk 4.44 Počet tipů 401


Dynamo-Steaua | LM vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 11.1.2019 17:15
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek - Over 18,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Až dnes se dohrává 6.kolo v LM, když Dynamo Moskva doma přivítá tým Steaua Bukurešť. Středeční zápasy ve skupině napověděly, že pro oba týmy už není moc velká šance dostat se mezi postupovou čtyřku. Sice je ještě hodně zápasů, ale podle mě si to favorité pohlídají.  I díky tomu dnes čekám uvolněnější zápas, ne tolik svázaný taktikou a hlavně branky.

Dynamo – je pro mě overové mužstvo, letos to mají sice 3/2, ale dvakrát to uteklo o gól a třeba v zápase doma s CZ(14:4) over pohřbila špatná produktivita hostí. Dynamo je doma hodně hladové po gólech, hráči vesměs všichni hrající za nároďák doplněni Srbskou trojkou, hrají před svými diváky pořád dopředu celých 32 minut. Vždyť i třeba letos skvělém Barcelonetě dali doma 12g(prohra 12:13). Dynamo má velmi dobé přesilovky, rychlé protiútoky, já od něj opět v domácím prostředí čekám góly.

 

Steaua – to má letos 2/3, ale všechny undery padly v domácím prostředí, tam pokaždé hrají beton. Venku jsou naopak Rumuni hodně útočně ladění, třeba na Pro Recco dali 7g ale taky 19g dostali J, na Egeru přišla prohra 9:13. V týmu mají dobré střelce, cizinci Kragič, Cuckovič, Kapotsis umí zakončit. Steaua má často problém s vyloučeními, těch nasbírá v zápasech vždy dost, tady bude hodně šancí pro domácí to trestat. Steaua dnes asi  nebude sahat po bodech, ale nějaké branky určitě vstřelí a přispěje k overu.