Belfast - Katowice | Kontinentální pohár

Autor: Elliot


Belfast - Katowice | Kontinentální pohár | Hokej

Datum zápasu 12.1.2019 20:00
Kurz 2.22
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek - over 6,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Belfast - Katowice

Belfast porazil marný Gomel 5:0. Zde si domácí šli za výhrou. Gomel byl marnej od prvních minut. Moc domácí tým neprověřili. 

Belfast je spíše kanadsko americký tým než britský. Vyzdvihnu zde snad 2 jména, která stojí za zmínku...Johner, Dwyer...zbytek těch zámořských hráčů jsou druhořadí hráči. Samozřejmě ten zámořský styl je platný. Mají dobrou podporu obránců do ofens, což pro tip bude určitě pozitivní.

Katowice před turnajem hlásali, že chtějí uspět a výhrou na tohoto turnaje se dostat příští rok do ligy mistrů. Ale nezvládli první utkání s Kokšetau a prohráli 2:4.

V týmu se prohánějí polští repre hráči Wronka, Malasinski, Lopuski, a první lajna má finskou příchuť...samozřejmě druhořadí Finové, ale táhnout Katowice. Mají v obraně rovněž schopné ofens zkušené obrácne. 

Katowice zde musí prostě vyhrát, jinak nemají šanci na výhru v turnaji. Zítra je čeká Gomel a tím, že Kokšetau vyhráli dopoledně s Gomelem, tak musí jít na krev a možná i riskovat při nepříznivém výsledku. Domácí určitě na domácí půdě nebudou chtít nechat Katowicím body zdarma a oplatit jim nedávnou prohru s SF 2:4.

Věřím, zde v branky v zápase. Nedovedu si představit under zápas, ale určitě ne zase vééélkou přestřelku, ale těch 7 kusů padnou může v klidu. O tu jednu branku, než min.zápase dají.

Na obou strách jsou střelci a oba jsou ofens ladění. 

tip over 6,5

Sazka over 6