Qualify to IEM Katowice | IEM Katowice Main Quals

Autor: Uncaak
ROI 20.75 Zisk 69.5 Počet tipů 135


Qualify to IEM Katowice | IEM Katowice Main Quals | Ostatní

Datum zápasu 13.2.2019 09:00
Kurz 1.5
Vklad 4
Sázková kancelář BET365
Tip To Qualify Team Vitality - ANO

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Betko nám opět vypsalo sázky na to, kdo se kvalifikuje do hlavní části Majoru v Katowicích. Postupuje nejlepších osm. V kurzových favoritech do kurzu 2.00 je sedm týmů, jeden tým je na hodnotě 2.00 a jeden na 2.10. Všechny kurzy tak nějak sedí, jen u jendoho bych měl trochu jinou představu. Team Vitality je na hodnotě 1.50, což bych viděl i o trochu níž, taky to tam bylo, jen se to zas vrátilo zpět. 

Team Vitality už jsme tu měli, táhne je skvělý ZywOo, statistiky má teda hlavně na online turnajích. ovšem poslední dobou se dostávají už i na normální turnaje a vcelku zdárně je absolvují. Nedávno vyhrái turnaj We play, Lock and Load, sice menší, ale oponenti typu OpTic, HellRaisers nebo BIG. Ve své lize ESEA MDL si zatím vedou skvěle. Zatím skóre 5-0 při Round rozdílu +49 kol, pro srovnání druhé největší číslo má tým Sprout, a to +27. A to tam potkali AGO, Virtus.pro nebo Red Reserve. Mají momentálně i hodně rozšířený map pool, co nemá jen tak někdo, fakt jen top týmy, problém pouze s jednou mapou,ale to je většinou insta ban. Takže moment překvapení u tohoto týmu moc nehrozí. Drží se na 14. místě žebříčku, což je krásné číslo. 

Když vyřadím týmy, které by na úspěch opravdu neměly mít a naopak ty, které by to měly zvládnout s přehledem, tak mi zbyde opravdu jen Team Vitality, Renegades, Avangar a může se mezi ně dostat i fnatic, kterým moc nevěřím, ten kurz na ně 1.03 je na ně opravdu směšnej. Celkově Renegades i Avangar budou určitě touto kvalifikací kousat, ale kvalitativně na Team Vitality momentálně nemají, ne v této formě, celkově tým teď působí dobře a když k tomu připočtu dlouhodobou formu ZywOoa, tak tou kvalifikací by měli projít dovolím si říct s přehledem. Jinak Avangar i Renegades spolu hrají hned prnví zápasy, takže tam se pomyslně posune do slabších týmů jeden z nich, velké plus. Samozřejmě může tam být problém se štěstím a postupem špatných týmů apod., ale hraje se klasický formát, kde by se měly v prvním zápase slabé týmy rozřadit mimo dobré. První tři zápasy se hrají bo1 a ty důležité už bo3. Fair tady tak 1.30 díky kvalitě týmu, formě a skvělému map poolu.