Slovan - CSKA Moskva | KHL, Rusko

Autor: MaTeJ
ROI -1.18 Zisk -22.34 Počet tipů 664


Slovan - CSKA Moskva | KHL, Rusko | Hokej

Datum zápasu 11.2.2019 18:30
Kurz 1.72
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Handicap - CSKA Moskva -1,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 

Najlepší celok súťaže prichádza do Bratislavy a favorit je tak viac než jasný. Tieto zápasy bývajú ošemetné, ale tu si nedokážem príliš predstaviť čím by Slovan armádny celok prekvapil. 

Pre belasých tragická sezona, pár hráčov pred prestupovým obdobím odišlo kedže Slovan už len dohráva. Ťahajú to viac menej na tri lajny, pričom dnes najskôr nebude k dispozícii Červený ktorý hral ešte včera (10.2) na EHT. V posledných dvoch dueloch Bratislavčania uspelil ked zdolali Soči 3-2p a Rigu 2-1 pričom oba celky bojujú o play-off. Herne to nebolo najhoršie, no na level CSKA sa ani jeden z týchto celkov nechytá.

CSKA je už známe svojím prepracovaným obranným systémom a k tomu 3.naj oslabovka v KHL budí rešpekt. Jedným z hlavných dôvodov prečo hosťom verí je fakt, že budú chcieť vyhrať ZČ a zároveň zostať pred Petrohradom. Pred pauzou tam bolo pár duelov kde sa strelecky trápili, no zdá sa že to je zažehnané, ked posledne zdolali Kazaň 5-4 a vonku Čerepovec 0-4 a Minsk 0-3. To sú mužstvá veľmi podobnej kvality ako Slovan. Dnes nebudú Okulov a Svetlakov ktorý rovnako ako Červený hrali EHT vo Švédsku.

Čakám, že hostia inkasujú maximálne 1 gol a v pohode dokráčajú k výhre. Kvalita je na ich strane, ak nič nepodcenia musia vyhrať minimálne o dva goly..