MAC Ujbuda - Nitra | Extraliga, Slovensko

Autor: MaTeJ
ROI -1.18 Zisk -22.34 Počet tipů 664


MAC Ujbuda - Nitra | Extraliga, Slovensko | Hokej

Datum zápasu 13.2.2019 19:00
Kurz 1.99
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas + počet gólů - Nitra a nad 4,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 

MAC aktuálne má na Mikuláš náskok 6b. čo nieje veľa no na druhej strane Liptákom sa príliš nedarí a boli tam aj absencie pred pauzou.. Ujbuda si tiež s formou prílíš nepotykala, no stále drží posledné postupové miesto.. Posledne zdolali Žilinu 5-2, predtým však 5x ťahali za kratší koniec.

Tip staviam hlavne na hosťoch z Nitry. Na Poprad strácajú 2 body, Zámky sú za nimi o 4. Corgoni by sa radi posunuli z piateho miesta minimálne o priečku vyššie, aby tak začínali play-off doma čo je ich veľká výhoda a sú si toho vedomý. Pred repre prestávkou sa im vyprázdnila marodka čo je len dobre. Výsledky sú síce kolísavé ked padli v bojovnom dueli 2-1 v Zámkoch, zdolali 8-2 Detvu. S Bystricou na ktorú to totálne nevedia opäť prehrali 3-2 aby posledne nasúkali sedmičku oslabenému Mikulášu v pohodovom tempe. 

Nitra vyhrala všetky 4 vzájomné duely, teraz čakám dalšiu. Kvalita jednotlivých pätiek ako aj individuálne schopnosti rozdielových hráčov hrajú pre slovenský celok. Za Slovensko sa navyše výborne proti Rusom ukázali Buček s Lantošim a potvrdili to čo predvádzajú aj v lige. Nitra hrá ofenzívne má nato vhodné typy. Očakávam ich výhru + že padne aspoň 5 kúskov, pričom od Nitranov tu čakám min. 4 g.