Jihlava-Kladno | 1.liga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.66 Zisk 79.69 Počet tipů 653


Jihlava-Kladno | 1.liga, Česko | Hokej

Datum zápasu 15.3.2019 17:30
Kurz 1.9
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip celkový postup - Jihlava postup

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 vs   

Jihlava-Kladno tip postup Jihlavy

V pátek startuje semifinále 1.ligy a o postup do baráže se utkají dva tradiční kluby s ambicemi na postup.

Jihlava prokazaovala celou sezonu stabilní výkonost,základní část vyhrála celkem v pohodě,nejlepší obrana i nejproduktivnější útok v lize. Kádr je víceméně několik let pohromadě,vhodně doplněný.

Kladno se nebálo dát příležitost mladým,v základní části to stačilo na 4.místo. Hodně si slibují od Plekance,který se rozehrával v Brně a samozřejmě od legendy Jágra. To se asi i ten důvod,proč sázkovky favorizují Rytíře.

Když ale porovnám jednotlivé řady.

V brance má jednoznačně navrch Jihlava,dvojka Honzík,Lundström + v záloze talentovaný Brož,předčí kladenské Cikánka s Brízgalou.

Obrana je dle mě ve hře dopředu mírně na straně Kladna,kde je více konstruktivních beků,naopak směrem dozadu Jihlava dominuje.

Útok-Kladno má již zmiňované Plekance s Jágrem,dále Vampolu,v základní části velice produktivního Zikmunda,Dukla bych ale řekl že může nejenom konkurovat,ale řekl bych,že má větší variace do útoku. Čachotský je mozkem jejich hry,Pekr střelec,dále třeba Anděl nebo Skořepa.

Sumasumárum,play-off rozhodují obrany a přesilovky. Obranu i speciální týmy má lepší Jihlava. Je tady faktor Jágr,Plekanec,Jihlava má zase naopak výhodu 7.zápasu doma. Pro mě je favorit Dukla.