Williams - Kerber | WTA Indian Wells

Autor: Laposa
ROI 3.84 Zisk 327.84 Počet tipů 2809


Williams - Kerber | WTA Indian Wells | Tenis

Datum zápasu 15.3.2019 01:00
Kurz 3.35
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip víc es - Kerber dá více es

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tento kurz mi příjde vysoko. Samozřejmě Venus Williams má daleko lepší servis, ale zde je to pomalejší a myslím, že domácí hráčka ani dnes v noci by neměla dát moc es (jestli vůbec nějaké), protože kromě prvního zápasu s Petkovič, kde dala 2 esa za 3 sety což je taky nic moc, tak v následujících 3 zápasech (7 setů - 36 odservírovaných gemů) Venus nedala ani jedno eso a to proti sobě neměla nějaké esa na returnu.

U Kerber toho netřeba moc psát. Ona nemá tak dobrý servis, musí se spoléhat na kvalitní mezihru, ale jedno dvě esa umí dát, někdy se jí podaří i víc. Zde v prvním kole porazila Putintsevu 2:1 na esa přitm to byl hodně krátký zápas (6:0 6:2), dále s Vikhlyantsevou to bylo 0:0 na esa a se Sabalenkou prohrála 2:3 na esa.

Venus by měla být pořád favoritka, ale myslím, že dnes má Kerber šanci ji na esa porazit. 3 zápasy po sobě bez esa už je zajímavá statistika. Ze vzájemných zápasů 4x vyhrála Venus (2x jen o jedno eso), 2x byla remíza a 2x vyhrála Kerber, takže šance tam je. Určitě to nebude nějak moc easy, ale o to jedno eso by to mohlo klapnout.