2ako | Cz+khl

Autor: radim
ROI 2.36 Zisk 57.06 Počet tipů 998


2ako | Cz+khl | Hokej

Datum zápasu 20.3.2019 17:30
Kurz 2.45
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip Zápas - Omsk + Liberec

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Omsk - Astana

Domácí zatím v play off vypadají hodně dobře. V prvním kole smazli Kazan a nyní s Astanou mají navrh. Jsou hodně produktivní což jim v sezóně chybělo - vždy měli herní a střeleckou převahu jen góly často nedávali. 2:1 na zápasy a tu jednu prohru mají hlavně díky tomu že nepohlílali proměnila (3 z 5 Astana dala), ty jiný zápasy si to pohlídali, zároveň po prohře rozhodli útoky q výsledek byl výhra 5:0. Do zápasu jdou bez absencí. 

Astana skončila nečekaně vysoko po zák. části, v PO dostali Novgorod kterej byl myslím hratelnej velmi dobře. Jejich přednost klasicky útok, obrana je produktivní ale samozřejmě se to promítne pak ve hře celkové dozadu. Otázka jestli nezkusí na dnes do brány Hrachovinu, ale tak nebo tak Omsk vypadá hodně dobře. 

Omsk @1.53

 

Liberec - Mladá Boleslav 

Libe velkej favorit a suverén, nadupaná sestava ve všech lajnách. Nevýhoda že teď chvíli stáli ale na druhou stranu doléčili drobný zraněný, odpočinuli si a navíc bolku mohli dobře načíst. Nevidím u nich nějakou slabinu, domácí prostředí je pro ně velká výhoda letos, měli by jasně vyhrát. 

Bolka se dost natrápila se Zlínem, mají tam starší borce co si to na přesilce super dají jako Vondrka a Klepiš, ale celkově ten tým mi nepřijde dobře složený. Problém může být uzdravený gólman Růžička kterej vypadá se potkal s výbornou formou. Prakticky jen dva dny odpočinku po Zlínu není moc zvlášť když musí jet ven. 

Liberec @1.6

 

@2.45